SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysuszenie łokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168
Cześć. Od 9 miesięcy mam przeciążony łokieć przez co nie mogę ćwiczyć. Niestety gdy na początku listopada zaczął mnie boleć, zlekceważyłem to i przez kolejne 2 miesiące ćwiczyłem aż ból stał się nie do wytrzymania. Od stycznia prawie nie ćwiczę, byłem u ortopedy. Na rtg nic nie było, a na usg niedobór płynów. Lekarz zapisał mi MIG-400 na 10 dni i tyle. To było w styczniu i nie pomogło do końca. Pod koniec czerwca chodziłem na rehabilitacje (laser i krioterapia). Również jeszcze nie pomogły do końca. Gdy zrobię 50 pompek w 5 seriach po 10 to ból jest większy. Odczuwam go przy dotykaniu czubka łokcia i przy przyczepach tricepsa. Stosuję ściągacz. Jak mogę zregenerować płyn w łokciu? Interesują mnie wszystkie sposoby oprócz tabletek typu glukozamina. Brałem przez 1,5 miech i nie pomogło. Czuję się coraz gorzej, bo mam dopiero 16 lat, a zwykłe przeciążenie trwa już 9 miesięcy i nie zanosi się na poprawę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168
Pomożecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrywanie paznokcia przez chirurga

Następny temat

próbka kału

WHEY premium