SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystające (widoczne) żyły

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Witam! Tym razem pytam o rade, dotycząca wystających żył. Na moim ciele słabo są widoczne żyły (mimo wszystko że zawodowo tenuje biathlon od okołlo 6 lat) chciałbym to zmienić i w domowych warunkach sprawić aby były widoczne.Może zależy to od genetyki? nie wiem. Z góry dziekuje za rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystajace zyly to wcale nic fajnego. Dziwnie to wyglada. Wiem bo sam je mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
O ****a!

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
to teraz już nie jest moda na dużą klatę i sześciopak tylko na wystające żyły xD

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
Byś miał żylaki to by ci było widać żyły. Byś musiał być bardzooo chudy aby ci było je widać. Do tego mieć w miarę spore mięśnie które muszą pompować duże ilości krwi więc aby to się stało żyły powiększają swoją średnice i przepływ staje się większy. Zobacz ile osób szczupłych ich nie posiada. A takich żył co je widać wcale tak dużo nie jest. A więc nie wiem czy warto się o to starać.

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Ok, dzięki ;) Można usuwać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz żeby usunięto to dział moderatorzy
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laski na to leca hehe ?

Ja ma dla Ciebie rade: zatrudnij sie na budowie, pokop rowy, ponos setki ton cegiel i workow z cementem po 50 kg i wyjda zyly oraz oczy z orbit nawet:) Codziennie w sklepie na osiedlu gdzie kupuje rano bulki Robotnicy (bo mam szacunek wiec wielka litera:)robia zakupy tj. po 2 Specjale i bulka i maja zyly wystajace wszyscy jak jasna cholera - serio bez kitu ! Tzn. kit maja zwykle miedzy palcami ale to Ci co u szklarza robia tylko, bo sie slabo myja :)

Fat: 6% i beda zyly :)

Z zylastym pozdro YO

DARNOK35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2677
wystające żyły to na prawdę nic fajnego... mój kolega ma takie żyły że aż się można przestraszyć i to wcale ładnie nie wygląda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Jeżeli ktoś jest strasznie chudy i żyły bardzo mu wystają to nie wygląda to zbyt pięknie ,a le jeżeli masz dużą łapę to ,wyglada to nawet fajnie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
A gdzie chciałbyś mieć te żyły?
Popatrz w majty, tam znajdziesz duużo żył

Training today to meet the challenges of tomorrow.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z kontuzja

Następny temat

Idzie zima, a masy ni ma - Dziennik treningowy Przemasso

WHEY premium