SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wypukły Brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Formularz - Proszę o pomoc

Męzczyzna

18

Waga

71 kg

Wzrost

176cm

Cel treningowy

Masa, siła

Staż treningowy na siłowni

1 miesiąc

Uprawiane inne sporty

pływanie

Dieta

Masówka

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Whey Protein 100% Trec
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 142
Witam mam 18 lat i mam problem ponieważ ostatnio zacząłem dietę na masę i ogólnie więcej jedzenia jem i mam dosc wypukły brzuch nie mam za duzo tłuszczu na nim i problem z ledzwiem ani wady postawy od czego to moze być może mam rozepchany żołądek ? bo nigdy tego problemu nie miałem. jak się tego pozbyć słyszałem coś o ćwiczeniu
wciągnąc brzuch i trzymac po 15-20 sek
2.wydmuchac powietrze i dopiero wciągnać brzuch

czy coś to wogóle by pomogło czy wykonywac inne cwiczenie bo ogólnie nie cwiczłem mojego brzucha wogóle co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17289
staz miesiąc i tak ci brzuch rozepchało??? może zajrzyj do działu odzywianie i niech ktoś ocenie twoją dietę na mase.

Be the best version of You!!!

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1386 Napisanych postów 24967 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396444
Możliwe, że to skutek nie odpowiedniego odżywiania się.
Jeżeli chcesz żebyśmy mogli to ocenić, wklej zdjęcie.

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 142
O to moje zdjęcie po miesiącu diety...
napisał(a)
Początkujący
]O to moje zdjęcie po miesiącu diety...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17289
weź oceń tą dietę w odpowiednim dziale a tutaj jak sobie rzyczysz wstaw trening jakim trenujesz.
wczesniej nie miałeś takiego efektu??? moze coś zjadasz co cię wzdyma albo poprostu dieta jest zła i łapiesz opone.]

Be the best version of You!!!

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2274 Napisanych postów 37082 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 272922
Możliwe że masz nietolerancje na jakiś składnik.

Choć po fotce można sądzić,iż Twój poziom tłuszczu jest spory.
Wklej swoją dietę do działu odżywianie.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 941
Jak dla mnie to wygląda na zwykłą tkankę tłuszczową... Na jakiej podstawie uważasz, że jest jej niewiele?

Work smart, not hard!

napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2034 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19955
"nie mam za duzo tłuszczu" WTF! opona jak od stara a on szuka szesciopaka
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1386 Napisanych postów 24967 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396444
Jesteś szczupły, ale w obwodzie pasa masz sporo tłuszczu, to wina złego odżywiania.

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to Pompa?

Następny temat

FBW do oceny, trening na mase

01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki