SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wypowiedz Randelmana przed walka z Rua

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4977
Mozna sciagnac z sherdogu. Moim zdaniem Randlman za duzo mowi. Ale jego wypowiedz jest calkiem ciekawa.
Macie linka: http://www.sherdog.com/videos/videos.asp?v_id=931 

Daria:"..:: DZIEKI::.." :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12840
Troche witamin z niego uleciało porownujac z tym jak wyglądał kiedys

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3652
No faktycznie, jakiś mniejszy sie wydaje. Ale dobrze gada. Wogóle to nie mam nic przeciwko niemu, powiem więcej miło by było jakby to Kevin wygrał walke.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4977
nom.. racja, racja. Taki jakis maly:)

Daria:"..:: DZIEKI::.." :D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1934
ale i tak wygra z Rua
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12840
Tez wolałbym zobaczyc Kevina w roli zwyciezczy,ale obawiam sie ze jesli Shoguna wspomoga Wand i Ninja to nie pojdzie mu po mojej mysli;)

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2006-10-18 15:32:21

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8488
Jakby Wam ramię operowali tak jak Kevinowi, to też by trochę masy potem odeszło :)

Tutaj zdjęcia z operacji :
http://www.mixfight.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=22136

Memento mori

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3509
tez jestem za shogunem

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 7995 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46384
Jemu operowali nie tylko bark, ale i płuco. Ogólnie koleś ma ksywę "Unbreakable" (niezniszczalny), przez te wszystkie swoje kontuzje, miał też poważny uraz głowy w jakimś wypadku. Mam wielki szacun do Randlemana i kibicuję mu w walce z Shogunem!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3551
Polubilem go po tej wypowiedzi :) bedzie dobra walka
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 3444 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja też mu kibicuję w tej walce. Ludzie mówią o nim że walczy nudno ale to jest nieprawda. Jego obalenia są piękne, GnP także, a stójka efektywna. Ma świetny refleks i wyczucie dystansu. Jedyne czego mu zawsze brakowało to umiejętności walki z pleców i mam nadzieje że rzeczywiście jest teraz o wiele lepszy niż kiedykolwiek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kułak w K1Heroes na Litwie!!!

Następny temat

Otwarty trening Nastuli i Barnetta

Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi