SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyniki po 8 miesiącach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 410

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 70 dni Przeczytanych tematów 26
Witam. Jestem ciekawy czy poniższe wyniki po 8 miesiącach ćwiczenia są w jakimkolwiek stopniu w porządku
Wzrost: 188cm
Waga: 67kg
Przysiad: 100x5 (nie robiłem jeszcze maxów)
M.C: 95x5
W.L: 70x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 277 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3991
Zalezy z jakiego poziomu startowałes. Ktos kto przyjdzie 1 raz zrobi takie wyniki bo ma lepsza budowę więcej miesa genetycznie itp. Ogólnie to powiem ze martwy powinien byc wiekszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Martwy mogę spokojnie wyżej wejść ale narazie progresuje 2.5 kg na tydzień. Zaczynałem od zera. Gram w koszykówkę długo ale siłownia to całkowicie coś nowego dla mnie. Typowy ekto. Ręce rozpiętość 2metry a nogi większość długości ciała. Genetyka nie pomaga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321742
Jak na tę wagę to wyniki dobre.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2903 Napisanych postów 49379 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 630716
Viador
Witam. Jestem ciekawy czy poniższe wyniki po 8 miesiącach ćwiczenia są w jakimkolwiek stopniu w porządku
Wzrost: 188cm
Waga: 67kg
Przysiad: 100x5 (nie robiłem jeszcze maxów)
M.C: 95x5
W.L: 70x8

Całkiem w porządku wyniki jak na 8 miesięcy treningu. Wagę masz bardzo niską w stosunku do wzrostu więc warto by było zadbać o podbicie jej w górę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7577 Napisanych postów 106676 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1233380
od zera czyli od ilu kilogramów w danym ćwiczeniu, samym gryfem miałeś problemy zrobić ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321742
Choc patrzac na przysiad jestem w stanie stwierdzić, iz w martwym stac Cie na więcej.
2

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Martwy zaczynałem od 40kg. Siady od 50. A wycisk od 30kg o ile dobrze pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2903 Napisanych postów 49379 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 630716
Viador
Martwy zaczynałem od 40kg. Siady od 50. A wycisk od 30kg o ile dobrze pamiętam.

Dobre masz wyniki, a zapewne się jeszcze poprawią bo dużo trenowania przed Tobą.
4

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Oby tak dalej. Postępy jak na taki okres czasu są bardzo duże.
1

Nowy blog:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening