SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyniki badań - mostek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1519 Napisanych postów 56571 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262188
Siema siema siema
Niedługo zaczynam przygotowywać się do sezonu zimowego i postanowiłem zafundować sobie badania.
10 dni temu był ostatni strzał 250mg enana + 100mg propa.
Lecę tak do 7-10 dni od połowy czerwca. Dieta w kratę. Czasami 1-2 zdrowe posiłki dziennie a reszta syf.
Przez pewien okres czasu jadłem dużo tłuszczy, dużo ryb, olej lniany wrócił do łask.

Odstawiłem wszystkie IA. Cabaser jak widać również poszedł w odstawkę.
Libido jest, z pałką nie ma problemów. Nie pamiętam kiedy miałem testa w normie

Tymi wartościami zawyżonymi się martwić? Dla porównania wrzucę wyniki z kwietnia.

1 kwietnia

17 sierpnia

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3832 Napisanych postów 26501 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 419879
Rafał a nie badałeś teraz lipidów, bo ciekaw jestem czy ci się poprawiły? Twoje dużo lepiej wyglądały niż moje sprzed roku. Też na dniach będę szedł badania zrobić.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-17 14:57:40
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1519 Napisanych postów 56571 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262188
Badałem. Coś nie weszło. Zaraz edytuję.

Proszę bardzo, są HDL ciągle nisko ale dźwiga się. Jednak mój organizm lubi SAA i szybko się po nich podnosi

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-08-17 15:01:01

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3832 Napisanych postów 26501 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 419879
ładnie idzie do góry hdl, a ldl spada, a coś dajesz? Ja bym powiedział że po takim czasie on piękne wyniki
napisał(a)
Ekspert
Nic nie daje na lipidy. Po prostu sobie żyje ;)

napisał(a)
Ekspert
szczęściarz ale olej lniany też pomaga, więc może to. A dawno tren, albo wino szło? Bo wyniki mnie się bardzo podobają i aż się dziwie.
napisał(a)
Ekspert
Ostatni raz tren biłem chyba właśnie w okolicach marca. Cabaser mi się skończył i stad prl ponad normę. Musze ogarnąć.

napisał(a)
Ekspert
więc i to pewnie zadziałało na poprawę lipidów, organizm odzyskuje Yin i yang
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1460 Napisanych postów 10210 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84005
Rafał interpretujemy o prolce wszystko wieesz dodam tylko że jak nie ogarniesz cabaseru, załatw sobie od lekarza norprolac w dawce 75mg w dawce 25mg fajnie już zbija prolaktynę tylko tabletki nie zawsze da się podzielić na trzy części łatwiej nawet na cztery części.
napisał(a)
Ekspert
ale jednym słowem nasz Pan moderatorz to chodzący okaz zdrowia
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1460 Napisanych postów 10210 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84005
Erytocyty tu się nie masz czym martwić przekroczenie jest na graniach błędu niewielkie zwiększenie liczby erytrocytów, które może wynikać z wielu innych przyczyn „niechorobowych.

Alt i ASP wyrażnie przekroczone kuracja heparegenem 2razy 2tabletki wskazana i rapacholich możesz też dodać l-ornitynę

Trójglicerydy mamy wszyscy chyba przekroczone wynik graniczny jest 150-199 mg/d masz wynik 161mg/d tylko tu bym nie tragizował ani lekceważył wyników, bo jak wynik wyjmie się z pod kontroli , panuje opinia zwiększone stężenie triglicerydów we krwi jest czynnikiem ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, więc lepiej zapobiegaj niż lecz do 200mg/d nie ma co dramatyzować.
Krwinki białe monocyty są też po widełkami , właściwie są to jedne z białych krwinek leukocytów blokują one hamowanie rozrostu komórek nowotworowych, oraz rozprzestrzeniania się wirusów.
Estradiol wiadomo niecałe 2razy norma , arimixex lekko lub exe i dojdziesz do widełek.

l
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alphabol + nolvadex + clomid

Następny temat

Pierwszy cykl prop+wino

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?