SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań. Cykl t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1339
1. WIEK: 21
2. WAGA: 100
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 115
-udo: 65
-talia: 99
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA: LC
-białko: 2
-węglowodany: 0.5 - 1
-tłuszcz: 1-1.5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: xx
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endomorfik
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: 170
-przysiad: 150

PYTANIE:

Czołem. Od zawsze mam problem z nadmiarem sadła. Przy 4 treningach mma tygodniowo (3x 1.5h, 1x2.5h) i 3 treningach na siłowni muszę rygorystycznie trzymać LC bo gdybym troche popuścił to od razu się zalewam masakrycznie.Nie mówiąc już o tym, że przy tylu treningach pas nie bardzo chce spadać. Masę mięśniową buduje mi się średnio (ramiona nie chcą iść w ogóle). Mimo 4 lat treningu wyglądam bardzo słabo. Wiadomo, że 4 lata nie były przepracowane bez przerw bo np 4 miesiące temu złamałem rękę i przymusowa przerwa i teraz dopiero zaczynam trenować na nowo. Dziennie spożywam zazwyczaj 0.5 kg mięsa/podrobów (kurczak pieczony, karkówka, wątróbka), ok 5 jaj, 2 serki wiejskie/twaróg, porcja białka. Do mięsa i jaj zawsze warzywa a do twarogu i białka orzechy. Do tego omega-3, witaminy ble ble, cala profilaktyka. W związku z moim powyższym wywodem postanowiłem udać się na badania teścia i tarczycy (podejrzewałem niedoczynność tarczycy) i wyniki przedstawiają się następująco:
Testosteron 1.01 Norma 0.4 - 4.0
TSH 320 Norma 290 - 1511

Jak widać wyniki nie powalają. Tarczycy niewiele brakuje aby się nie łapała do normy, z testosteronem nie lepiej. Zakładam, że udanie się do rodzinnego nic ni da ponieważ wyniki mieszczą się w skali więc jestem zdrowy ale czy takie wyniki powinien mieć 21 latek, który od 6 lat uprawia bardzo aktywnie sport? Dość mam już tego ciągłego walczenia z moim ciałem i brakiem adekwatnych wyników do włożonej pracy.
Pytanie do ludzi ogarniętych z tematem t3. Czy warto by było polecieć cykl powiedzmy enan/cypio 1-14/16 300mg week i do tego t3? Tylko jakie dawki dobrać pod moje wyniki badań? Myślę, że tak cykl pomógł by mi trochę podbudować moją 'wątłą' sylwetkę. Zaznaczam, że w życiu zjadłem już trochę spalaczy więc nie polecajcie nic i druga sprawa, na cykl 8 tyg też nie mam zamiaru wchodzić ponieważ mija się to z celem. Dziękuję za uwagę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Myślę, że sobie za dużo wkręcasz. Każdy by chciał żeby mięśnie same rosły i tłuszcz leciał od jedzenia czekolady.
Po wyniku TSH jeśli masz jakiś problem z tarczycą to jest nadczynność!, więc lepiej się nad tym trochę zastanów.

Rozpisz dokładnie jakiś dzień treningowy i to co dokładnie jesz, bo myślę, że tu będzie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
przetrenowanie,brak regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Nie no nie moge na to patrzec gosc z nadczynnoscia chce stosowac t3 chociaz ma warunki naturalne doskonale do utraty fatu.Tabletki/Shoty nic za czlowieka nie zrobia jak bedzie jesc jak swinia za przeproszeniem, wez sie za dzial odzywanie/odchudzanie tam jest twoje miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1339

chociaz ma warunki naturalne doskonale do utraty fatu.


Czy Ty człowieku czytałeś to co napisałem? Nie jem ŻADNYCH słodyczy. Ograniczam się do tych produktów, które wypisałem w temacie. Mam ogromne problemy z utratą fatu, a nie warunki naturalne do utraty

Spożywam koło 2200 kcal dziennie, co nie wydaje mi się dużą ilością przy tylu treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Zacznij wliczać alkohol i pepsi do bilansu

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-04-26 15:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1339
Super poziom prezentujecie, naprawdę :) Gdybym pił alkohol i pepsi to bym o tym wspomniał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Monitor91
Super poziom prezentujecie, naprawdę :) Gdybym pił alkohol i pepsi to bym o tym wspomniał :)


Po wynikach przecież wszystko widać, zacznij stosowac diete a nie opychac sie smieciami.
Low Carb w twoim wypadku zda sam egzamin nie potrzeba zadnych srodkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
2200 kcal i Ty się dziwisz ze nie chudniesz. Organizm podczas głodówek broni sie przed utrata zapasów tłuszczu. Zwiększ stopniowo o 1000 kcal i zacznij redukcję tak jak powinno to wyglądać. 2200 kcal jedzą dziewczyny po 60-65 kg i to podczas redukcji.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-04-26 16:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
plus l-carnityna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
J.W. Z wynikow wychodzi, ze wszystko u Ciebie w porzadku. Podejrzewam, ze endo w ogole nie przejalby sie Twoimi wynikami. Mozesz ewentualnie powtorzyc te badania za jakis czas i dodac do tego estradiol/prolaktyne i wolnego testa. A poki co nie kombinuj i zajmij sie dopracowaniem zarcia i treningu jak Ci Hubert pisze. Diete masz z dupy. Dokladaj stopniowo zdrowych wegli zlozonych i odejmuj nieco tluszczow, bialko trzymaj na poziomie maks 2g. Do tego aero, treningi silowe i zero oszukiwania, a efekty powinny byc. Mozesz oczywiscie dorzucic jakis lajtowy spalacz - suplement i antykatabolicznie BCAA/glutamine. Z koksem jeszcze poczekaj i najpierw sprobuj to zorbic w ten sposob jak radzimy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop,masteron,wino

Następny temat

Intymny problem ;/

WHEY premium