Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 350 razy
  • Autor

Wyniki Badan analiza

• Hermann1
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 22401
    • Status:Specjalista

Wysłano 15 marca 2013 09:55

zgłoś naruszenie
    Norma prolaktyny dla facetów 2-15 ng/l) a nie 7-15. Powyżej 15 mozna nazwac to juz łagodna hiperprolaktynemia. Taka jest definicja natomiast w rzeczywistosci odchylenia laboratoryjne sa różne.U mnie tam gdzie mój znajomy lab norma wynosi 1,5 - 19 ng.ml.Tak za bardzo sie nie przejmuj.Jak obnizyc PRL i podnieść DHEA? Na forum jest to opisane w setkach watków. Te badania musisz ponowić.Podniesienie PRL mogło byc spowodowane stresem, lekami na zgage,a nawet ciasna koszulka drażniaca sutki.To sa niuanse tego hormonu.Jak jestes wkvrwiony - prolaktyna skacze. Spróbuj witamine B6 - uwierz jest skuteczna wbrew temu co niektórzy mówia. Kup DHEA może byc Biosteron albo cos polecanego przez chłopaków ale Biosteron ten 25mg i bierz go raz dziennie rano.Max dawka to 50 ale tyle nie potrzeba.Po miesiacu zrób badania.Powinno byc dobrze.Wtedy pomysl o tym cyklu.To taka dorazna porada kolezeńska która sobie przemysl.W Twoich wynikach nie ma nic co by mogło wymagać natychmiastowej interwencji.Biorąc pod uwage niedokładnosci labów jestes na granicy w przypadku DHEA dolnej i PRL górnej, Jak ta kuracja nie pomoze idz do endo niech zleci dokładne badania a w pierwszej kolejnosci test na prolaktyne z metoclopramidem. Tyle Pozdro.
    Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy
  • luki22am
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 1 rok
    • LPA: 543

Wysłano 15 marca 2013 10:28

zgłoś naruszenie
    dzieki za fachowa odpowiedz. Podalbys jakiegos maila?

jak wyglada sprawa wykrywalnosci tych specyfikow?
    co na ewentualne gino na kolejnym cyklu?

na cyklu brac tez biosteron

Zmieniony przez - luki22am w dniu 2013-03-15 10:40:41