SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyniki Badań doping taka sytuacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3833 Napisanych postów 26500 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 419255
Aureus88
jak wygląda twój naturalny testo? po całkowitym PCT?

On to narazie usilnie walczy z labami pct jeszcze nie robił,dopiero za jakiś czas się go będzie reanimować
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 459 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 73569
Aureus88
na redukcji 4000kcl i masz 18 lat? ładny musisz być kocur
co myślicie o jakimś boosterze testo zastanawiam się nad Test freak jest to coś warte?
jak jeszcze można naturalnie zwiększyć testo chciałbym chociaż podbić do połowy..

jestem w trakcie swojego pierwszego cyklu na solo testosteronie i nie wiem kiedy będę robił PCT mam badania sprzed cyklu jak znajde to wrzucę ale test nie był na powalającym poziomie jeśli dobrze pamiętam to był ponad 3 w skali od 2-8, ale testosteron wolny miałem w połowie skali, co to bosterów testa to szkoda kasy, spróbuj ewentualnie witamine d3 6000j dziennie i 60mg cynku tez codziennie, efekt będzie na poziomie placebo ale zawsze taniej wyjdzie niż te bostery
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 459 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 73569
zioekt
Aureus88

On to narazie usilnie walczy z labami pct jeszcze nie robił,dopiero za jakiś czas się go będzie reanimować

może na przyszłe wakacje się skuszę na jakąś reanimacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyhodować byczy kark

Następny temat

Redukowanie tkanki tłuszczowej

Jest serce dla CT Fletchera! Jest serce dla CT Fletchera! Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Ćwiczenia izolowane wydłużają czas regeneracji Ćwiczenia izolowane wydłużają czas regeneracji Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Wiosenny Lunch Box Wiosenny Lunch Box Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Ibuprofen może zmniejszyć Twoje jądra! Ibuprofen może zmniejszyć Twoje jądra!