SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymioty po białku?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Cześć ;)

Problem, który mnie ostatnio dręczy jest dość dziwny, już +/- 2-3 miesiące uzupełniam braki w diecie odżywką białkową dość znanej marki zaczynającej się na literę O a kończącą na literę P (żeby nie reklamować), jednak od pewnego czasu mam pewien problem - wymioty.
Problem pojawił się po powrocie z wakacji (w Polsce, żeby nie było, że złapałem jakiegoś tropikalnego syfa).
Otóż po +/- 30 minutach od wypicia szejka zwracam wszystko jak leci..
Pytanie brzmi: Co może być tego powodem ? Micha - nie zmieniła się (fakt na wakacjach, trochę zaszalałem ale teraz jem według starych przyzwyczajeń)
Nieświeże białko ? Również wg. Mnie odpada. Brałem z 2 różnych źródeł (raz to była próbka) i tu, i tu występuje ten sam problem.
Rzecz jasna jutro zamierzam wybrać się do lekarza ;) Jednak coś czuję, że usłyszę tylko wzmiankę o diecie lekkostrawnej ;)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc ! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TaRaNTuLaH

Co do robienia na wodzie, robiłem tak ze smakiem czekoladowym bo był ok ;) Zaś ostatnio za namową skusiłem się na krem ciasteczkowy i wyszło zbyt mdłe :/ Zaś druga partia była próbką o smaku jagodowym i ją też robiłem na mleku ;)



czekolada prawie zawsze jest najpewniejsza , co nie zmienia faktu że mówimy tu o innych kwestia a wymagasz dalszej diagnostyki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Może masz nietolerancje laktozy i tak na Ciebie dział odżywka białkowa zwłaszcza jak to jest koncentrat WPC.
A masz możliwość innego białka spróbować i porównać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
A może i złapałeś jakiegoś syfa, wystarczyło zjeść na wyjeździe coś co było zakażone. Zrób kontrolną morfologię z rozmazem.
Jeśli nie to szedłbym w tym kierunku co anubis wspomniał.

Kiedy wrócieś z tych wakacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
@anubis84
Będę musiał przebadać się pod tym kątem, chociaż wcześniej po produktach zawierających laktozę takiego problemu nie zauważyłem :/ Co do innego białka to przetestuję ;)

@wnmpapa

Z wakacji wróciłem 26 sierpnia ;) Zrobię morfologię i dam znać co i jak ;)


Zmieniony przez - TaRaNTuLaH w dniu 2017-09-07 14:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Okej, wychodzi więc na to, że prawdopodobnie niestety @anubis84 miał rację :/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
robiłeś badanie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Po wypiciu shake na mleku - wymioty
Po wypiciu shake na wodzie - gazy
Po zjedzeniu nabiału - wiadomo co.. :/

Teraz pytanie z mojej strony:

Shake na wodzie niestety nie wchodzi mi zbytnio :/ Smak jest jak dla Mnie stanowczo zbyt mdły :/ Można wodę czymś zastąpić ? Poza mlekiem.. Coby nie było takie słodkie ;)

@WnMPapa

Co do badań
Obniżone minimalnie Neutrofile
Podwyższone Monocyty
Podwyższone Eozynofile

reszta w normie ;)


Zmieniony przez - TaRaNTuLaH w dniu 2017-09-11 13:03:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wrzuć dokładnie wyniki, na podstawie tego co napisałeś jak najbardziej kierowałbym się w stronę pasożytów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Odżywka to tylko na wodzie

Co do samego tematu piszesz że uzupełniasz od 2-3 miesięcy a problem pojawił się w ostatnich 2 tyg. po powrocie z wakacji , dlatego zainteresowałbym się tematem jak kolega wyżej i wykonał badania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Na drugiej kartce jeszcze są : Bazofile 1,1 norma 0,0 - 2,0 %
TSH(ICD-9: L69) 1,8113 norma uIU/ml* 0,4300 - 4,2000

Co do robienia na wodzie, robiłem tak ze smakiem czekoladowym bo był ok ;) Zaś ostatnio za namową skusiłem się na krem ciasteczkowy i wyszło zbyt mdłe :/ Zaś druga partia była próbką o smaku jagodowym i ją też robiłem na mleku ;)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jak dla mnie to pasożyty. Możesz walić próbkę kału do laba pod kątem pasożytów co kilka dni, najlepiej jakby badali mikroskopowo. Szansa, że coś wyjdzie raczej mała, ale zawsze istnieje.
Druga to wizyta u lekarza POZ i prośba o walenie leku w ciemno na podstawie objawów i wyników morfologii.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gangilon

Następny temat

Rozstępy - problem

WHEY premium