SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiary i pytania,19-latek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
Wzrost
182,0
Obwód bicepsa na napince 33 a bez normalnie 31

Obwód klatki 98

Obwód uda 53,5

Obwód w pasie
85,5
Waga
75,5
Obwód bioder
86,0.
Obwód przedramienia
26,5
Obwód łydki 36,5

Widzicie moje wymiary to podam jeszcze jak się siłowo prezentuję.
na ławce płaskiej- 70kg-1 powtórzenie
martwy ciąg-120kg -1 powtórzenie
wyciskanie żołnierskie -50 -3 powtórzenia
podciągnięcia- ok.10 razy nachwytem
przysiad- 100kg -3razy


I teraz mam pytania.
Robię trening FBW 5x5 stronglifts, z dołożeniem do nich treningu łydek,bicepsów oraz tricepsów czy drążka.Z treningu jestem bardzo zadowolny,ponieważ siła z treningu na trening się poprawia.W ciągu 2 tygodni w przysiadach przeskoczyłem aż o 20kg.Ale to tyle.Martwią mnie moje ręce a konkretnie tricepsy i przedramiona.Nie wiem jak je zaskoczyć,biceps wyraźnie większy od tricepsa a powinno być odwrotnie.Proszę o ogólne uwagi,na czym powinienem się skupić i co robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Nic nie widzimy- to tylko cyfry.Daj zdjęcia dla zobrazowania . Patrząc na wzrost wage i wymiary to straszna chudzina jestes więc napewno masa cię czeka:)

Daj zrzut diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
Diety jako takiej nie mam,jem orzechy,jogurt,piję mleko,jem ryby a przede wszystkim jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
A jakies zrodlo weglo poza mlekiem i jogurtem?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
banany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
aspar23
banany
Banany to źródło dużej ilości cukrów i najlepiej z nimi nie przesadzac ( szczególnie te mocno dojrzałe ), rano lub do południa można zjeść i zaraz po treningu.Na uzupełnienie węgli jedz kasze, makarony( pełnoziarniste),wafle ryżowe , ryże sypkie ( najlepiej brązowy),ziemniaki, pieczywo orkisz lub żytnie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
JW. Dodaj kasze,makarony pełnoziarniste, ryże jako źródło wegli. Wymiary jako tako są ale pas w stosunku do wagi słabo troche ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
youtubecn11
JW. Dodaj kasze,makarony pełnoziarniste, ryże jako źródło wegli. Wymiary jako tako są ale pas w stosunku do wagi słabo troche ;/

W biodrach mam 87 a dlaczego w pasie jest źle? Mi zależy na wzroście siły i masy,ale tam gdzie trzeba.Chcę uzyskać sylwetkę V a bioder już nie zmienię,bebechu też nie chcę mieć.Więc jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
najlepiej wrzuc zdjecie. prawie 86 w pasie przy tej wadze to sporo, im bardziej zalany jestes tym wiecej fatu/mniej miesa zyskujesz na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
No ja ważac 79-80kg mam w pasie 75,5-78Cm przy tym samym wzroscie co ty. Ale nie przejmuj sie ym teraz trenuj tylko z ułozona dieta i bedzie wszystko szlo do przodu ;p.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po urazie

Następny temat

Co dalej masować czy lekka redukcja

WHEY premium