logo
zamknij zamknij

Wykłady do słuchania.

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 212

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10599 Napisanych postów 42450 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam wszystkich forumowiczów.
Jako że w pracy mogę mieć założone słuchawki, mam pełne 8 H aby słuchać czegoś ciekawego. Interesują mnie głównie tematy sportowe ale rowniez innych dzialow, dietetyka, psychologia, kosmos itp. Dlatego pytanie:
Macie jakieś ciekawe strony bądź kanały na Youtube skąd można ściągnąć wykłady w formie audio ? Dodam że chodzi mi coś o formę jaka przedstawia kanał SWPS na Youtube.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź!
Pozdrawiam !
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4224 Napisanych postów 91864 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 561450
zależy w jakim języku po polsku będzie mało tego, ale wpisz np wykład dietetyka z ajwenu jest trochę dłuższych wykładów

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1501 Napisanych postów 35189 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 215712
Przy dzisiejszej modzie na vlogowanie znajdziesz tego masę. Jedne będą o większej, a inne o mniejszej dawce merytorycznej. Ale jak będziesz szukać to sam ogarniesz kogo warto słuchać, a kogo nie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to robić ?

Następny temat

siłaa

Stephanie Davis w Polsce

3 ćwiczenia idealne pod BJJ i nie tylko

ZAPRASZAMY NA DEBIUTY 2018 ESP EUROPE SPORT POWER - 17-18.02.2018

Jarmuż - co w sobie kryje?

DEBIUTY PZKFITS SUMMER EDITION NA FIWE 2017

Zapraszamy na FIWE 2017 - 09-10.09.2017 w Warszawie

Wady i zalety treningu dzielonego: partia raz w tygodniu

Jak aspiryna i inne NLPZ hamują przyrost mięśni?