SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie wielokrotne na trzech kątach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
17 października (niedziela) o godzinie 12:00 w siłowni na ul. Spiskiej we Wrocławiu, po raz kolejny odbędzie się "Spartatlon", czyli wyciskanie sztangi na trzech kątach ławki. Przyjmowanie zgłoszeń do godziny 11:45 w miejscu zawodów.

Każdy zawodnik ma trzy podejścia:
1) ławka płaska (nogi w górze), M-80kg, K-35kg
2) półskos, M-60kg, K-25kg
3) skos, M-40kg, K-15kg

Wygrywa zawodnik, który uzyska najwiekszą ilość punktów z trzech prób:
- jeden ruch na płaskiej to 3 punkty
- jeden ruch na półskosie to 2 punkty
- jeden ruch na skosie to 1 punkt

Przerwa pomiędzy poszczególnymi próbami zależeć będzie od ilości startujących ale nie będzie krótsza niż 10 minut. Kolejność startu zawodników będzie wynikała z losowania, które odbędzie się o 12:00.

Powodzenia!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 472
m7676 ten facet z tymi 300powtórzeniami to jeden skrajny przypadek, sam startowałem w zawodach gdzie wyciskano połowę swojej wagi i już to mi się nie podobało ale jakoś było przynajmniej połowa wagi ale już 60kg to ukłon w stronę tych cięższych, proszę nie tłumaczyć że chodzi o wytrzymałość bo każdy wie że jest inaczej, ktoś ważący 80kg zrobi tym ok 30-40 powtórzeń a ważący 120kg będzie się rozgrzewał przy 30 powtórzeniu i jeszcze jedno nie pisałem nigdzie o posiadaniu masy ale o tym że oczywistym jest fakt że dla gościa ważącego 80kg wyciskanie 60kg jest z pewnością cięższe niż dla tego co waży 120kg, ale ok organizator sobie sam ustala zasady jego wola...
nie pisze tego aby kogoś urazić...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Takie zawody to się ogłasza kilka miesięcy wcześniej. Bo nikt nie jest w stanie się dobrze przygotować do takich prób w ciągu miesiąca a wiem to z doświadczenia bo wygrywałem akurat obie edycje które się odbyły do tej pory więc dajcie szanse wszystkim zawodnikom albo wogóle nie ogłaszajcie jak macie to robić miesiąc przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
jakiś podział wiekowy będzie czy coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 472
brr.... jak ja nie lubię zawodów gdzie facet ważący 120kg wyciska ten sam ciężar co facet ważący 80kg, brrr... gdzie tu jakaś logika ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Recoman taki regulamin. startowałem tydzień temu w takich zawodach lecz był tam chociaż podział wiekowy co jest bardzo ważne ;) pytanie jak na tych zawodach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Bartley, Ty zawsze masz jakis problem. Jakbyś nie wiedział gdzie się dowiedzieć. Zamiast mi podziękować, że wyprzedziłem organizatorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Przecież nie będę jeździł i się dowiadywał czy są jakieś zawody bo musiałbym wszystkie siłownie zwiedzać przynajmniej raz w miesiącu bo a rusz może gdzieś ktoś coś organizuje. Chodzi mi też aby wcześniej to nagłaśniać bo później wiadomo jaka jest frekwencja na zawodach. Chyba jeszcze nigdy nie było więcej niż 10 osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
punktacja zmieniona w stosunku do poprzednich lat
moze sie pojawimy

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
no i jeszcze-czy jakies medale, puchary beda?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Rocoman , logika jest taka aby ten nabity o wadze 120kg zobaczyl ze duzy nie znaczy mocny i lepszy (bo takie na ogoł mają wyobrazenie ci duzi )w większosci w zawodach na wytrzymalosc odpadają .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
co do przygotowan jak zaczyna sie sezon to sie ostro zapie.... znaczy trenuje i po problemie albo bedzie forma albo slabe przygotowanie hej (pomijajac wypadki losowe)

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁA

Następny temat

Prośba do specjalistów...

WHEY premium