SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyciskanie sztangi w leżeniu nie wchodzi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 22971 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91855
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 502
Trzeba by było kilka rzeczy spróbować z tego linku.
Niestety nie mam za wiele sprzętu czyli ławeczka sztangielki i sztanga. Ale damy rade

I jeszcze jedno pytanie. Ten wycisk wąski młotkowy przypomina mi wyciskanie sztangielek wąsko. Jedyna różnica jest taka że wykonuję te ćwiczenie trzymając sztangielki uchwytem młotkowym ale tak blisko że są przyklejone do siebie.
Jakaś różnica w pracy klatki będzie??

Zmieniony przez - RamzesSFD w dniu 2009-12-13 12:26:01
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 323 Napisanych postów 37205 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124602
nawet nie przyklejone a cały czas napierasz jedną o drugą[ściskasz]
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6529 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36902
Co do tego ściskowycisku to uważaj na paluchy Najwygodniej to robić z hantelkami oktagonalnymi/kwadratowymi, ja na sztangielkach przy ściskaniu raz jakoś tak zrobiłem, że sobie palec zmiażdżyłem bo mi się zsunął talerz z talerza i poszedł na gryf

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 502
Gwjazdor nie musisz się martwić. Mam po 6 talerzy na każdej więc jest dobrze.
Obiecałem że sprawdzę te wasze techniki.
Od dzisiaj trenuje w każdy dzień inną część ciała. Dopiero gdy po dwóch ćwiczeniach na klatkę wykonałem wyciskanie było coś czuć. Zmieniłem także kąt nachylenia ławki. Jest lepiej. To chyba wszystko co można z klaty wycisnąć przy podstawowym sprzęcie
napisał(a)
Początkujący
To teraz sogi porozdaje tym co mi pomogli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata+ramiona

Następny temat

Zakwasy

Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jaki chrzan najzdrowszy? Trójbój - czym jest? Czy kobiety powinny trenować ramiona? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Urodziny Kasi Dmochewicz Jaki budyń wybrać?