SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na klate

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 546
Nie mogę wyciskać sztangi na klatę ponieważ uciekają mi ręce i się trzęsą jak temu zaradzić? Na maszynie biorę 35kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Co to znaczy "uciekają mi ręce"? Jeżeli na maszynie pchasz "35", to przypuszczam, że na klatę dźwigniesz sam gryf i nie dużo więcej. Wypełnij pełną ankietę działu, napisz jak trenujesz i jak jesz. Bo czuję w kościach, że w każdym aspekcie jest lipa. Pomożemy, ale daj pełne info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Podaj o sobie kompleksowe informacje.
Najprawdopodobniej winą jest zbyt duże obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
camen1231
Nie mogę wyciskać sztangi na klatę ponieważ uciekają mi ręce i się trzęsą jak temu zaradzić? Na maszynie biorę 35kg


Drżenie rąk jest częstym przypadkiem u osób początkujących. Winą są przykurcze czy słabe mięśnie stabilizujące.
Nagraj film to coś zaradzimy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 546
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga:72kg
Wzrost:187cm
Cel treningowy: Zdobycie masy i mięśni
Staż treningowy na siłowni zacząłem 3 miesiąc
Uprawiane inne sport: brak
Dostęp do sprzętu: full osprzęt
Dieta: Diete trzymam na białku chciałem przytyć dzinnie 2g białka na kg ciała przed chodzeniem na na siłownie ważyłem 67kg dzisiaj 72kg
Przeciwskazania: Brak
Zażywane suplementy Kupiłem na 3 miesiącu białko w proszku bo nie wyrabiałem z białkiem na dzień
Ostatnio przerabiany plan FBw

Generalnie źle zacząłem bo robiłem większość ćwiczeń na maszynach ale teraz zacząłem na wolnych ciężarach maszyny jedynie raz w tygodniu na maszynie biorę 35kg na klatke a jak założe obciążenie po 10kg na sztange to ręce mi drżą i latają na boki jedynie bez obciążenia jako tako idzie jak temu zaradzić?



Zmieniony przez - camen1231 w dniu 2016-09-08 19:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi ręce zawsze drżą przy zbyt dużym obciążeniu lub przy tych powtórzeniach wymuszonych :) Może spróbuj ćwiczyć hantlami (małymi hantlami) będziesz przy okazji ćwiczył mięśnie głębokie które ustabilizują twój ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Początki zawsze tak wyglądają mięśnie ramion są za słabe aby w pełni stabilizować sztangę. Po kilku/kilkunastu treningach sytuacja się poprawi
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Może zmniejsz trochę ciężar i rób więcej powtórzeń. Kombinuj. Za jakiś czas będzie lepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Może zacznij od różnych wariantów pompek jak z tak lekka sztanga rece gonią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Po co robić coś o wątpliwej skuteczności, jak od razu można zabrać się porządnie za trening? Pompki nie dadzą mu siły ani techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Ja jestem zwolennikiem pompek bo to świetne ćwiczenie jak tylko potrafi się je wykonać poprawnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps, efektywny trening + białko

Następny temat

Plecy - wiosłowanie na maszynie siedząc

WHEY premium