SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie - początkujący

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Mam 15 lat, i ćwicze 3 miechy w domu. A więc... pierwszy raz byłem sobie na siłowni w szkole na przerwie. I spróbowałem wycisnąć 50 kg. ale nie dało rady tzn. troche podniosłem, ale do końca nie. Robiłem to pierwszy raz. Macie dla mnie jakieś wskazówki jakim uchwytem podnosić, aby było najłatwiej itp. rady. Wielkie dzięki. A jeśli wiecie to podajcie ćwiczenia domowe co mogł by w części zastąpić wyciskanie.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Jesli chodzi o wyciskanie to nie powinienes jako pierwszy raz lapac sie za 50 kg (jesli byles sam to juz w ogole mogles sobie krzywde zrobic a pewnie jeszcze bez rozgrzewki ...) ja np probowalem 50 kg dpoiero jak byl moj brat u mnie w chalpie bo sie balem po prostu i dobrze bo mnie majtnelo na lewo ale podnioslem za drugim razem jesli chodzi o uchwyt to powinien byc taki ze w momencie kiedy twoje ramiona sa rownolegle do podloza to powinny byc tez prostopadle do przedramion - to jest uchwyt najlepiej klte angazujacy jesli chodzi o domowe cwiczenia to zdaje sie ze pompki na stolkach ale zajrzyj w atlasie cwiczen do treningu domatora - w atlasie opisane jest tez jak poprawnie wyciskac www.kulturystyka.pl/atlas 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
wejdz na http://www.kulturystyka.pl/atlas  tam znajdziesz trening domatora(czyli w domu)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3765
staraj sie uzywac "małpiego chwytu" czyli łapiąc sztangę kciuki dajesz na zewnątrz

"miał mięśnie był kulturystą..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
ja nie wiem czy to dobry pomysl - gosciu nie ma doswiadczenia jeszcze chyba nawet w zwyklym wyciskaniu a malpi chwyt to raczej dla profewsjonalistow jakby tak sie zlapal za 50 kg ktorego normalnie nie moze podniesc troche nim targnie bo bedzie sie caly trzasl z wysilku i sztanga poleci mu na klate - uwazam ze to zbyt niebezpieczne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Ludzie nie dawajcie mi linka do atlasu bo go znam :) Nie próbowałem sam byłem z qumplem, który 2 razy większy jest odemnie :D To co poradzicie ? Nie za bardzo zrozumiałem z tym uchwytem. A co do treningu domatora to mam już swój plan. Chodzi mi o poszczególne ćwiczenie. Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
czlowieku najpierw zacznij cwiczyc normalnie a potem baw sie w sprawdzanie ile ci uda sie podniesc

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
małpi uchwyt to jest taki ze - jak w zwuklym uchwycie kciuk trzymasz po drugiej stronie sztangi wzgledem reszty palcow i zaciskasz dlon na sztandze to w malpim tak nie robisz trzymasz kciuk jakby w jednej linii z reszta palcy - no moze nie do konca ale wyobraz sobie jak malpa by to trzymala sam chyba widzisz ze moze sie wyslizgnac sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
malpi chwyt sie stosuje najczescie przy wysikaniu waskim - mniejsze ciezary - mniejsze ryzyko wypadniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
No poradźcie coś :) a jaki rozstaw jest najłatwiejszy szeroki ?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czytaj atlas przeciez tam amsz o technice
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan cwiczen na mase

Następny temat

trening do oceny:D:D:D

WHEY premium