SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyciskanie żołnierskie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1373

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 355
Co to jest wyciskanie żołnierskie? To jest jedno z ćwiczeń FBW. Czy to jest wyciskanie sztangi zza karku stojąc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 17852 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63599
napisał(a)
Początkujący
Acha... z przodu :)

Mógłby ktoś opisać też trochę to ćwiczenie? jak z plecami itd.? Bo ten ktoś z filmu strasznie się wygina i chyba mocno obciąża kręgosłup. Ja robię FBW na redukcję od 2 tygodni a na siłowni jestem od końca sierpnia i plecy mam raczej słabo zrobione.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 17852 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63599
tutaj jest troche zle pokazane ale plecy staraj sie w naturalnej pozycji
napisał(a)
Początkujący
Ok, dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2,5 h FBW

Następny temat

14 lat Ćwiczenia

6 sposobów, aby podnieść intensywność treningu 6 sposobów, aby podnieść intensywność treningu Mleko UHT lepsze dla fitness i kulturystyki? Mleko UHT lepsze dla fitness i kulturystyki? Hormon wzrostu - broń na kontuzje? Hormon wzrostu - broń na kontuzje? Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność Prolaktyna - fakty i mity. Zaburzenia stężenia prolaktyny Prolaktyna - fakty i mity. Zaburzenia stężenia prolaktyny Henri-Pierre Ano - od hokeja do IFBB PRO Henri-Pierre Ano - od hokeja do IFBB PRO Jak przytyć i przybrać na wadze? Poznaj 6 wskazówek! Jak przytyć i przybrać na wadze? Poznaj 6 wskazówek! Kiwi – ignorowany alergen? Kiwi – ignorowany alergen?