SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Mam problem z wyciskaniem. Na ostatnią serie na ławce poziomej biorę ok 77-79 kg ok 2-3 powtórzenia, a kiedy chcę się sprawdzić przyciska mnie ciężar 80 kg. Może Wy mi doradzicie w czym problem?? Co źle robię??

Trening czyni mistrza!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2133
za malo sily

-[][][]-------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Trochę to dziwne przyznam

Przed wyciskaniem 80 jak się rozgrzewasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
rozgrzej sie i wyciskaj po kolei coraz wiekszy ciezar

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Problem po jaką cholerę chcesz wyciskać po 2-1 powt.?
czemu ma to slużyć w wieku 16 lat?

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
ja nie widze problemu
a co ty sie sprawdzasz na 80 po seri na 2-3 powtórzenia na 77-79 kg ?? no to nic dziwnego bo w tamtej serii tracisz siłę albo źle cie zrozumiałem

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Ja nie rozumiem tego czemu maja sluzyc serie gdzie dasz rade wycisnac 2-3razy ?! ja rozumiem w ostatniej serii przy zalozeniu 8 powtorzen dac rade 5-6 a do konca dociagnac z mala pomoca asekurujacego kolegi.

a jesli juz chcesz sie tak bawic to nie dodawaj 1-2kg do ostatniej seri tylko z 5-10 to naopewno dasz rade, sprobuj zrobic przedostatnia na 72kg a ostatnia na 80 i powinno byc ok.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2133
jak chcesz srpawdzic ile wycisniesz to zrob 2 serie rozgrzewkowe i kladz sie pod ciezar kory hcesz wycisnac a nie wymeczysz sie a pozniej nie masz sily

-[][][]-------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
Ja nie rozumiem tego czemu maja sluzyc serie gdzie dasz rade wycisnac 2-3razy ?! ja rozumiem w ostatniej serii przy zalozeniu 8 powtorzen dac rade 5-6 a do konca dociagnac z mala pomoca asekurujacego kolegi.

bo niektorych cieszy sila ( mnie np. ) a wiadome , ze na malej ilosci powt szybciej idzie

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Troszke mnie źle zrozumieliście. Ja nie próbuje wycisnać na maxa po ćwiczeniu klatki tylko zupełnie w inny dzień. Tylko dałem dla zobrazowania sytuacji że na ostatnią serie np. w poniedziałek biorę 77-79 na ostatnią serie 2 razy, a w piatek nie potrafie wycisnąć na maxa 80 :(. Staram się wyciskac tak, że na rozgrzewke podnosze po razie coraz wiekszy cięząc. A Wy jak mi byście radzili??

Trening czyni mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
np. 10x 30 / 6x 40 / 2x 60 / 1x 70 / 1x 80 albo cos takiego xD chodzi o to zeby sie nie przemeczyc przed rekordem ;D ale specem od rozgrzewek nie jestem

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdobywnie masy miesniowej przy wysokieuj tendencji do otłuszczania się

Następny temat

Trenig wydolnościowy

WHEY premium