SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg MASIV! WAŻNE!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Witam, mam prośbe do tych ktorzy maja wyciag do sciany masiv. Ile u was wynosi maxymalna mysokość?
Na aukcji pisze do 215 jednak ja wczoraj dostalem wyciag, skladam go a tam max wychodzo 200!!
Niewiem o co chodzi...
jesli ktos z wa moze to podajcie wymiary swojego i jesli ktos ma taka mozliwosc to calkowita dlugosc stopki( stopy ktora sie wklada w wyciag na dole)

Pomóżcie prosze!

Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Może napisz do sprzedawcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
pisałem... gó*no odpisał.
Ale jedyny plus tego jest taki, że to g**** w raz z regulacją ma automatycznie podwyższane dol;ne kółeczko a co z atym idzie wyciąg "dolny" robi się w wyciąg środkowy. A na 200cm jest w sam raz.
Ale jak bym wiedzial ze taki h*j wyjdzie to bym kupił Marbo z gw. na 5 lat i z profilem 50x50x2 :/

No ale cóż.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
to słabo się starasz RUDE BOY92 bo sprzedawca nawet po paru latach służy pomocą i radą i można dokupić u niego różne bajery do domowej siłowni
RUDE BOY92 .. ściemniasz.. piszesz straszne bzdury, w ogóle z tym się nie zgadzam!! używam już długo wyciągu Masiv i jest super, a mam porównanie bo widziałem wyciąg marbo i gościo niezłe ma z nim problemy bo ma "mocno za chudą konstrukcje"!! używasz masiva a piszesz o marbo.. coś tu śmierdzi... he he, kombinujesz a po za tym zawsze jest prawo do zwrotu, a takiego sprzetu się nie zwraca bo po prostu jest bardzo dobry!
osobiście ćwicze na nim już pare lat i moge wyliczyć plusy i super rozwiązania np:
1. jest stopka
2. na łącznikach belki górnej i prowadnicy jest wspawany bloczek z kółkiem co gwarantuje największą wytrzymałość spośród wszystkich wyciągów do ściany
3.najsolidniejsze mocowania do ściany wykonane z płaskownika 50x50mm
4. przykręcany w sumie na 10kołków : 8 do ściany 2 do podłogi
5. sprzedawca daje 2 uchwyty i komplet kołków montażowych
kelton nie oferuje żadnych z tych rzeczy a tym bardziej po tej cenie
zakup wyciągu masiv opłaca sie w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
adolf001 skąd ty możesz wiedzieć że on ,,ściemnia"? w każdej firmie zdarzają się jakieś wybrakowane modele a co do wyciągu to są lepsze a ty swój zachwalasz jak cud świata i odkopujesz stary temat żeby się wyciągiem pochwalić

Zmieniony przez - mateusz54 w dniu 2009-01-17 19:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
adolf001 jak bym cię spotkał na mieście to bym ci taką pakiete wypie***lił że byś na raz połknął tego masiva. Co ty w tym zasranym życiu widziałeś skoro mówisz ze masiv jest dobry?
Wykonie- do du*y-> rączki niewyszlifowane, przez co zdziera się skóra, otwory na np. stopke- krzywo wywiercone, pzrez co musalem sam pilowac pzrez godzine otwór żeby weszło.
Ty mi tutaj niewkrecaj ze ściemniam bo skoro g**** widziałes to niewiesz jak jest.
Wyciąg miał mieć 215 cm a ma zaledwie 185 przy maksymalnym wyciągnięciu stopki, więc o czym tu mówa...
Pisałęm do człenia pare razy ale nic nie odpisał.
Odsyłał nie będę bo niemam na to ani kasy ani czasu.
A jak mi odeśle to co? To kolejne g****.
Wyciąg się moze i wydaje stabilny i masywny, ale jak byś poćwiczy na Sprzęcie a nie na zabawkach domowego użytku to byś zmienił zdanie.

A tak na przyszłość, patrz na date, bo o tym gównie to ja już zapomniałęm pare miesięcy temu.

A to, że ty masz jakieś schizy to już twój problem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
we wcześniejszych postach pisałeś że max ma 200cm więc kto tu ma schizy... a nikt mi nie zabroni pisać mojej opinii niezależnie od daty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stepper

Następny temat

Koszulki !

WHEY premium