Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 20433 razy
  • Autor

Wybity palec - czym leczyć ?

• H-D-S
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 11 lat
    • Trenuje: 1
    • LPA: 977

Wysłano 26 września 2004 13:57

zgłoś naruszenie

chlopaki mozecie mi polecic cos na wybitego paluch, bylem u lekarza ponosilem gips przez 2 tyg ale dalej mnie boli i jest jeszcze spuchniety musze sie wybrac do apteki i popytac ale mysle ze mieliscie juz kontakt z takimi kontuzjami :) jedna babka powiedzial mi ze Arcalen jest dobry co wy o tym sadzicie ??
    ()()=======> - suck it !
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 26 września 2004 14:28

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Bahamut
    • Na forum: 10 lat
    • Trenuje: 6
    • LPA: 36022
    • Status:Znawca

Wysłano 26 września 2004 14:28

zgłoś naruszenie
    Arcalen jest dobry, ale częsciej slysze ze ludzie stosują na takie urazy naproxen. I mozesz tez palec trzymac w opatrunku z roztworem octowym. Teraz jest cos "nowego" Nazywa sie Zinaxin, podobno bardzo dobry, zmniejsza ból, ma jakies wlasciwosci chłodzace, ale który bys nie wybral to działanie jest podobne.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-09-26 14:30:51

Wysłano 26 września 2004 15:05

zgłoś naruszenie
    smarowalem tego palca naproxenem ale nie wiedze rezultatow. pytam caly czas ludzi i przed chwila powiedzili mi o Lioton 1000 nie wiem zabardzo co to jest ale czytalem ze nawet niezly :) ale ile kosztuje ze lek o ktorym mi pisales - ten zinaxin ?? bo z kasa u mnie nie najlepiej teraz :)
    ()()=======> - suck it !
  • Bahamut
    • Trenuje: 6
    • LPA: 36022
    • Status:Znawca

Wysłano 26 września 2004 19:22

zgłoś naruszenie
    Dokladnej ceny nieznam ale tani to on nie jest napewno. CO do Liotonu to faktycznie jest dobry i chyba tańszy (cos ok. 20zł)
  • Ażur
    • LPA: 378

Wysłano 26 września 2004 19:42

zgłoś naruszenie
    z takimi kontuzjami mialem do czynienia setki razy,kilka lat trenowalem lekkoatletyke(rzut oszczepem) i kilka lat kick-boxing.jak mialem powazne kontuzje lub drobne jak Twoja,zawsze uzywalem masci fastum zel,lub voltaren.powiem szczerze,uzywalem wiele masci(wszystkie jakie mi wpadly w rece),ale najlepszy sposob to oklady z lodu(tzw.krioterapia)ok 5razy dziennie po ok10min(dobre do okladow jest zamrozone na kosc mieso).do tego trzeba brac tabletki DICLAC 50 3xdziennie po 2 tabletki i wszystko w szybkim czasie wroci do normy.te tabletki sa polskie,kosztuja ok6zl paczka.sklad to sól diklofenowa 50mg(bezpieczne dla zoladka) w przeciwienstwiedo tabletek Voltarenu,ktore zawieraja w tabletce 12,5 mg soli diklofenowej,kosztuja ponad 20zl i sa szkodliwe dla zoladka.te tabletki sa na recepte,jesli pojdziesz do lekarza i powiesz ze takie miales i bardzo ci pomagaja dostaniesz bez problemu,ale jest to lek bezpieczny wiec czasami jak poszedlem do apteki i ladnie poprosilem to dostawalem bez recepty.zalatw te tabletki + oklady z lodu i bedzie wszystko ok,nie musisz wydawac kasy na zadne masci,ktorych efekt jest znikomy
    Narazka
  • Ażur
    • LPA: 378

Wysłano 26 września 2004 19:50

zgłoś naruszenie
    jak rzucalem lub walczylem na wazniejszych zawodach(np.mistrzostwach polski) to nie mialem czasu bawic sie w masci,ten sposob ktory Ci podalem bardzo dobrze sie sprawdza.ale jak chcesz masci to najlepsze sa te 2 ktore podalem ci wyzej,nawet niezle jest polaczenie masci naproksen10% z neokapsidermem lub ABC(mocno rozgrzewa)
    Narazka
  • H-D-S

Wysłano 26 września 2004 23:24

zgłoś naruszenie
    dzieki Ażur za rade - napewno skorzystam, ale jeszcze moze powiesz mi czy jest sens kupowac tabletki Aescin (alfa-Escinum amaorphicum 20mg) bo babka w aptece powiedzial mi ze tak srednio dzialaja no ale w sume to przepisal mi to lekarz :) jeszcze kazal mi moczyc palce w cieplej wodzie z mydlem Co ty na to ??
    ()()=======> - suck it !
    OSF - targi