SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wybór odżywek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 354

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 140
Witam, mam pytanko. Chciałbym zakupić sobie takie odżywki, czy to dobre połączenie ? Chcę poprawić swoje wyniki ma siłce. Wiadomo dieta jest, odpowiednia ilość posiłków regularnie itp.

Białko:
- Ostrovit WPC 80.eu

Aminokwasy:
- Olimp Eaanabol xplode

Witaminy:
- Orange Triad

Pompa:
- Hi-Tec VasoFusion + Hyperfusion (Vasofusion w przerwie od krety Hyperfusion)

Z góry dzięki za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 732 Napisanych postów 36946 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 183216
zestaw w miare ok , jesli dieta dopieta mozesz dorzucić taki zestaw
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 140
Dzięki za szybką odpowiedź ! :) Ćwiczyłem 2 lata, ale teraz mam około rok przerwy niestety i chcę wrócić na siłownię znów. Taki zestawik jakbym przyjął po 2 miesiącach na sucho, byłoby ok ? ;)
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 732 Napisanych postów 36946 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 183216
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od Grubasa do...

Następny temat

Pomoc w suplementach na mase zeby wejsc 70kg na 80kg

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!