SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór drogi...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Witam, chcę się wziąć za siebie, poprawić swoją sylwetkę i kondycję fizyczną. Chcę po prostu dobrze wyglądać i mieć budowę taką jaką powinien posiadać mężczyzna a nie dziecko. Mam 19 lat, uczę się, mam dużo wolnego czasu.
Poniżej przedstawiam moje zdjęcia.

http://imageshack.us/photo/my-images/203/20130304310.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/834/20130304311.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/818/20130304312.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/209/20130304313.jpg/

Co robić dalej? Jaką drogę wybrać? Ćwiczyć FBW + aeroby + dieta na redukcję ?
Czy z moim torsem jest wszystko w porządku? Czy te piersi są normalne i tak wyglądają z powodu tłuszczu czy może jest to jakaś choroba, że tak odstają?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Też miałem takie "piersi" w wieku 14 lat spowodowane jest to odkładaniem się tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Dzięki za odpowiedź, mnie też się tak wydaje ale wolę się upewnić.
Dodam co do aerobów, że mam do dyspozycji rower, teraz jest ładna pogoda to mogę sobie jeździć. Również w mojej okolicy organizowane są co dwa tygodnie biegi w czwartki dla aktywnych więc mogę do nich również w każdej chwili dołączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Pisząc że chcesz wyglądać jak mężczyzna a nie jak dziecko, co masz na myśli. Dodać parę kilo mięśni czy zrzucić po prostu tłuszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Ogólnie aby być dobrze zbudowanym i mieć wysportowaną sylwetkę i trochę abym rozrósł się w barach, ogólnie abym był większy ale nie tłuszcz tylko mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
To zdecydowanie wziąść się za michę i lecieć do najbliżej siłowni. Nie sądzę ze poprzez areoby nabierzesz mięśni ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
A nie byłoby lepiej jakbym ten tłuszcz spalił i dopiero wtedy budował mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Jak chcesz budować masę to i tak Cię zaleje ^^ A jeżeli weźmiesz się porządnie za michę i sumiennie ćwiczyć na siłowni to do czerwca efekt będzie zaskakujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Fbw , dieta na mase, aero po silowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Interesuję się MMA, co w tym sporcie się liczy ?
Chciałbym również się pod to nastawić rekreacyjnie.
Chciałbym być zbudowany pod ten sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3991
maz82
Interesuję się MMA, co w tym sporcie się liczy ?
Chciałbym również się pod to nastawić rekreacyjnie.
Chciałbym być zbudowany pod ten sport



W MMA przede wszystkim liczy się dobra technika walki. ;) Ponad to wysoka wydolność oraz siła. Trening zawodników MMA jest dosyć zbliżony do koncepcji treningu crossfitowego.

Zmieniony przez - Malebolgia w dniu 2013-03-04 13:42:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy odpowiednio połączyłem grupy mięśniowe w treningu

Następny temat

Trening w domu cel: zmiejszczenie bf

WHEY premium