SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WyBÓR HARDKOROWEJ przedtreningówki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3590

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

85/186

Staż treningowy

4

Cel cyklu

siła

Stosowane już wcześniej suplementy

nitrobolon ,horse power ,friction,JACK3D, itp

Stosowane wcześniej spalacze

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta na maxa dopięta

Przewidziane finanse na cykl

ok 500zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
siema mam taki problem zastanawiam sie nad kupnem mesomorpha 388g wersja z geranium .Słyszałem duzo opini iż jest to najmocniejszy pre-workout i zastanawiam sie czy jest sens juz teraz go brac czy jeszcze może kupic cos słabszego przed meso typu noxipro288g lub showtime360g ? Chodzi mi o przedtreningówke która da dobrego kopa i zwiększy wytrzymałość (:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Skeba
nervus
Jakie niby prezenty siedzialy w startym dorianie procz gery? A stare meso idzie spokojnie dostac za 130-150zl.

Stary Meso miał +500g puchę, na serwisach aukcyjnych go aktualnie nie ma.



Bralem starego i ta wersje 388g czy jakos tak i nie czulem zadnej roznicy w dzialaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mesomorph wysoka półka. Nie zawiedziesz się. https://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html tutaj masz polecane pre workouty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
ja sam osobiście jestem po cyklu na power horse x i szczerze powiem jestem bardzo zadowolony i juz niemoge się doczekać nowego cyklu. Tylko mam ten sam problem co ty nie wiem co sobie teraz kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może sprawdź MAN GameDay? Dendrobium też robi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
robi, aczkolwiek wg mnie gera 2 razy mocniejsza.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to zawsze lepiej jak nie brał nic z geranaminą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
kwestia dawek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co racja to racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
czaje sie na tego game day i czaje.troche kosztuje a pewnosci nie mam czy zadziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
glowa nie zarecze za niego, ale wypadal dobrze.
kwestia jeszcze reakcji indywidualnej organizmu na produkt, sklanniki w nim zawarte

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 porcja ma 400mg kofeiny, więc nie ma prawa, by nie pobudził :) Na dodatek dendrobium, powinien zrobić robotę. Może sam kiedyś spróbuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wilgotność supplo

Następny temat

Cykl

WHEY premium