SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wxn blue magic ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 923 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5474
Witam
Wszyscy powtarzają ze to taki dobry spalacz ale szukam i niemoge znaleść ,orientuje się ktoś gdzie kupię blue magic na chwile obecna?

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-04-21 16:11:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 380 Napisanych postów 1498 Wiek 29 lat Na forum 288 dni Przeczytanych tematów 19608
pytales ich na fb?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 923 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5474
Szukałem w oficjalnym sklepie,i tam tez pytałem żadnej odp niestety, ciagle słyszę ze to ktoś konsumuje ale nikt niewie gdzie można dostać
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6929 Napisanych postów 103549 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096595
Ktoś napisał tydzien temu gdzieś na forum że za ok miesiac ma być na stanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2664 Napisanych postów 54910 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564178
Na body factory masz temat w dziale targowisko.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12741 Napisanych postów 231151 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058389
Z tego co wiem na razie jest brak bm

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138673 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960087
jw na razie nie ma dostepu
musisz poczekac lub samemu cos zmonotowac z pojedynczych skladnikow
napisał(a)
Początkujący
Tak tez pare osób mi powiedziało ,tylko nawet jak będzie dostęp gdzie to znajdę? W sklepach internetowych i na alledrogo ani śladu ze coś takiego było dostępne w oficjalnym sklepie wxn to samo

Ps.domer niemoge znaleść takiego działu :/

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-04-22 08:49:04
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 1101 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16296
Jak będzie dostęp to napewno będzie do kupienia na stronie wxn
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6929 Napisanych postów 103549 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096595
Generacja_
Tak tez pare osób mi powiedziało ,tylko nawet jak będzie dostęp gdzie to znajdę? W sklepach internetowych i na alledrogo ani śladu ze coś takiego było dostępne w oficjalnym sklepie wxn to samo

Ps.domer niemoge znaleść takiego działu :/

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-04-22 08:49:04

body factory to osobne forum

http://www.body-factory.pl/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Tak wiem wiem poprostu niewiedze tam działu targowisko,a wiec jak już bd dostępne to znajdę w oficjalnym sklepie? Niestety nikt niepisze gdzie to kupił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytryniec chiński- jakie firmy polecacie?

Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna