SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja mam pytanko odnosnie swoich osiągnięc , czy po niecałym roku śmigania na basen tak rekreacyjnie raz w tygodniu , wyniki 25 metrów pod wodą z odbiciem od ściany basenu i 3750 (150 x 25m) metrów w 120 minut to dobre wyniki ?? pływałem raczej tylko żabą krytą i pod wodą i na wodzie :) co o tym myślita ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
eprom :
w sumie to nawet koło 10 lat będzie, ale ostatnie 5 lat to było 2 x dziennie po 2 godziny, przez 6 dni w tygodniu
Co do osiągnięć to jakieś tam dyplomy i medale mam, ale jakoś nigdy na zawody jeździć nie lubiałem
Do długodystansowców nie należę, max 100 - 200 m

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
niwix :
raczej te twoje wyniki nie są zadowaljące, ale jak na rekreację to dobrze, ja swego czasu po odbiciu od śćiany przepływałęm 75 m i robiłem dystans 3 km w 45 min.

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13061
niwix no wyniki ta tez rekreacujne ale to 1 raz w tyg. to nie tak zle ja przeplywam chyba niecale 50m pod woda
sprobuj innych styli niz zabka pozdro

nie-amator no to faktycznie nie amatorsko zawodowa jak sie patrzy, i co cie sklonilo na rowery?
no ja zawodow tez nie lubilam bo duzo mnie na nich ominelo z powodu mojego rocznika startowalam poza konkurencja, mimo iz wygrywalam z rocznikiem wyzej to nic nie dostawalalm bu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
No nieżle Nie Amator...ja do tej pory maxymalnie przepłyne 50 pere metrów pod wodą...A płynąleś może w płetwach???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
eprom :
Połamałem się, otwarte złamanie w 4 miejscach lewego przedramienia, dlatego przestałęm pływać bo miałem sporą przerwę, a rowery jakoś zawsze mnie jarały i zawsze jeżdziłem.
Za pływanie biorę się od nowa, ostatnio na kursie na młodszego ratownika zrobiłem czas 32 s. na 50 m dowolnym, ze startu z wody, woda miała 14 stopni i byłą spora fala

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
harddude :
kiedyś pływałęm w płetwach w łąpkach i na gumach, wszystko co było możliwe

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Btw Nie Amator pamiętasz jakieś swoje wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
harddude :
moje wyniki :
50 dowolnym : coś koło 25 s.
50 delfinem : na pewno poniżej 30 s
100 dowolnym : poniżej 1 min.
To stare wyniki, a teraz to nie wiem jak by to było, ale podejżewam, że tragicznie

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
No to moje gratulacje
Ja jestem i byłem w takim razie Cienki Bolek.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

WHEY premium