SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
ok thx :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13061
szwedki 29 zl wiec i nie drogo i dobrze,
jak dlugo plywam to oczy akurat mnie nie bola ale jak juz sciagne to mam odcisniece 2 wielkie owale
na szczescie dla mnie to nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Chyba sobie kupie speedo za 26 zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13061
no ja mowilam o speedo za 29

jeszcze co to tego kursu na ratownika drogo cholera ale to chyba standard, moze ktos wie ile kosztuje na sedziego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 103
Pytanie do profi, którzy mają duże doswiadczenie ze szwedkami a zwłaszcza aquabladami - chodzi mi o sznurek- czy długość sznurka dobrana na sucho będzie dobra w wodzie, po zmoczeniu go, no i nie chodzi mi tylko o te pierwsze zamoczenie ale też jak to będzie po kilku tygodniach codziennego pływania? Czy jeśli trochę puści to potem można go dowolną ilosć razy rozwiązywać bez ryzyka, że podczas skoku węzeł całkiem puści? I jakie wiązanie stosujecie? A najlepiej powiedzcie od A do Z jak montujecie ten sznurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13061
no wlasnie kurcze!
wszystko bylo ok a ostatnio mi cos szwedki posluszenstwa odmawiaja ale juz je na nowo zrobilam
woda slewala sie miedzy rozstawieniem oczu

generalnie: z tego co wiem to na sucho to to co na basenie nie ma ze sie skraca czy rozciaga to tylko sznurek, jak jest za szeroko to zawsze mozna skrecic. Ja robie zawsze na sucho a koryguje w wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Artur powiedz mi co zrobiłeś z tymi 2 paskami zwisającymi po 2 stronach nosa ? Jak je związałeś ? Bo własnie wczoraj zamówiłem aquablade i chce wiedzieć jak to zrobić . Jak ktoś inny wie to tez prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 103
wywaliłem do kosza te wąsy, bo albo sznurek albo guma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Może to troche głupie pytanie ale o jaki sznurek Ci chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
O.K już wiem chodziło o ten sznureczek miedzy okularami do regulacji roztawu oczu :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

Wiecej