SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o dietach białkowych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Mam wielką prośbę:) Chciałabym zacząć stosować dietę białkową i nie wiem co i jak ruszyć...jakie zasady itd...pomóżcie:D

Olcia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
czemu chcesz dietę białkową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8609
Bo dieta białkowa jest aktualnie na topie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Chcę dietę białkową, bo mam do spalenia trochę tkanki tłuszczowej i chcę porzeźbić delikatnie swoją sylwetkę. Brat mi zasugerował, że dieta białkowa jest najodpowiedniejsza, zresztą jak będę uprawiała sport, to bez odpowiedniej diety nie da on takich efektów jakie bym chciała widzieć:)

Olcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8609
Ok, ale lepsze efekty da Ci zbilansowana dieta , niż dieta wysokobiałkowa. Oczywiście że przy redukcji, zwiększamy podaż białka, ale patrzymy również na tłuszcze i węglowodany. Wszystko jest w tematach podwieszonych.

Dodam jeszcze że warto przejrzeć dzienniki treningowe forumowiczek

Życzę miłej lekturki

Zmieniony przez - Szrank w dniu 2010-04-09 14:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
i tak dla lekarzy 2g bialka na kgmc to smierc i koniec z nerkami,a ty chcesz jeszcze wiecej?

uloz zwykla zbilansowana, zejdz na LC po paru tygodniach jak uznasz, ze slabe efekty, a weglowodany beda cie przerazac itd, a tak w ogole to zacznij temat zgodnie z regulaminem

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Kurcze, błagam piszcie do mnie łopatologicznie, bo jestem całkowicie zielona. Co to LC?

Olcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8609
Dieta typu LOW CARB, czyli węglowodany na bardzo niskim poziomie, kaloryczność wbijamy tłuszczami

Pisałem, poczytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Dobra Szrank:) Dziękuję;)

Olcia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja wagi i dieta przy złamanej nodze

Następny temat

Pomoc z dietą i ćwuczeniami

WHEY premium