SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstydliwy problem,

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 53
Witam bardzo serdecznie !

Chcialbym poruszyc temat nadmiernej potliwości i związanym z nią nieprzyjemnym zapachu!

Problem zaobserowałem już kilka lat temu, niejednokrotnie był przyczyną moich niepowodzeń życiowych, chodzi mi głównie o zapach, bo w sumie to pocę się jak każdy normalny facet tylko ode mnie unosi się bardzo nieprzyjemny zapach!! Od razu mowie, ze dbam o higiene osobistą - codzienny prysznic, jednak pot ma taki specyficzny zapach, ze nietrudno go wyczuc, nawet po kąpieli porannej, ubieram się i po 15-45min zaczyna już po prostu ode mnie śmierdzieć!!

Dlatego pomocy pomocy i jeszcze raz pomocy !!!

Moze napisze czego juz probowalem:
- rozmaite sztyfty,
- antidral i Etiaxil: bezbarwny antyperspirant pod pachy i na dlonie,
- picie herbaty z szalwi


Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi ! Jeśli komuś się uda mi pomóc tzn poda sposób który mi pomoże to się napewno odwdzięcze w zł $$$ :D

Pozdrawiam !



Kuba85
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
czosnek oczyszcze Ci ciale cialo
kiedy nasmarujesz sobie stopy czosnkiem mozesz nawet miec troche czosnkowy wydech - takie to mocne gowno q;

dieta ma duzy wplyw na pot
nie wiem czemu koledzy polecaja wywalenie miesa
ale ja osobiscie polecalbym poprostu zaczac zdrowo sie odzywiac (sfd - odzywianie)

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Chorujesz na coś?
Kiedy ostatnio byłeś u lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jeśli komuś się uda mi pomóc tzn poda sposób który mi pomoże to się napewno odwdzięcze w zł $$$

hrrrrhrr...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a myśliesz, że dlaczego mu odpowiadam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
tak myślałem....
Jeszcze Ci mało nie dość że masz pensje 4,5 tys zł za posade moderatora to jeszcze nie dajesz innym zarobić

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zmień dietę

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 53
No myślę że to jest jakaś choroba, tylko nie wiem jak się na nią leczyć!!, pewnie odwiedze lekarza w tej sprawie, mam 183cm wzrostu i 82kg wagi:),
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ni ejedz mięsa .. ryz i warzywa ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 53
hej to co pisaleś żeby nie jeść mięsa tylko warzywa i ryż to czym jest spowodowane?:>?? czy tylko wyssane z palca??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3135
Boofi ma racje. Powinienes zmienic diete. Jesli nie umiesz zrezygnowac z miesa to przynajmniej je ogranicz na kozysc "surowek". BARDZO BARDZO DUZO wazyw i owocow.
Znajomy mial taki sam problem. Zmienil diete na prawie wegetarianska i wszystko jest OK.
ps. wiekszoc tego typu przypadlosci wywolanych jest niezdrowym zywieniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekt 1-ego razu na solarium....

Następny temat

Swędzenie gardła;/

WHEY premium