SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wstęp do odżywiania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 369735

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2009 Napisanych postów 50340 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 460538
Napisz co masz dokladnie na mysli. Co ma kukurydza do tluszczow?

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
KAIN:Tłuszcze nienasycone najczęściej występują w oleju z oliwek , ze słonecznika, rzepaku oraz np w kukurydzy.
A ja potrzebuje tłuszczy nienasyconych. Chciałbym się dowiedzieć czy występują w wersji białego proszku, tak abym nie musiał np. smażyć piersi z kurczaka na oliwie tylko na oleju, chodź oliwa bardzo dobra dla zdrowia i nie szkodliwa.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2009 Napisanych postów 50340 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 460538
Nie ma takiego suplementu. Smazenie rowniez nie jest zalecane. Masz oliwe z oliwek, olej lniany, orzechy, pestki z dyni, ktore mozesz jesc i pic, dodajac do roznych posilkow.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
No to jestem uratowany, orzechy laskowe - stały element diety
napisał(a)
Ekspert
Nie zapominaj tez o proporcjach kwasow tluszczowych w diecie. Orzechy nie moga byc jedynym zrodlem tluszczow poniewaz zawieraja glownie wielonienasycone kwasy tluszczowe. Nalezy pamietac tez o innych zrodla tluszczow.

napisał(a)
Początkujący
oczywiście mowa o tłuszczach nienasyconych, jeśli chodzi o pozostałe to na ich brak narzekać nie mogę.
napisał(a)
Ekspert
Nienasycone to jednonienasycone + wielonienasycone.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266
Witam ;] Mam 183 cm wzrostu i ważę tylko 63 kg ;[ Wiem,masakra !!!
Wiem co muszę już jeść aby przytyć,ale mam pytanko ;] Czy mam w tym czasie ćwiczyć też na masę ??? Czy szybciej dzięki temu przytyje ??? Chcę po prostu przytyć bo wstydzę się rozebrać na basenie czy plaży ;[
napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184874
zaczynać ćwiczyć i jesz według 10 wskazówek żywieniowych

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266
Ok,jak coś to będę pisał czy udało mi się przytyć ;] Bądźmy dobrej myśli ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na spadek tkanki tluszczowej

Następny temat

Kobiety pomóżcie!

Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata!