SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wskazania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Witam! Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem forum jednak śledzę go regularnie od początku przygody z siłownią. Obecnie mam 17 lat...
Mierzę 198 cm i ważę 79 kg - tylko :( Diety nie trzymam ponieważ nie mam czasu - mój przykładowy dzień wygląda tak:
7 rano pobudka - śniadanie
od 8 do 15 szkoła - 2/3 kanapki
od 16 do 21 praca - nic
22 - powrot do domu - kolacja
od 22.30 do 23.30 nauka - jakaś kanapeczka

Trenuje w nocy. Zaczynałem jako straszny chudzielec (27 bic, 92 napieta klata i 67 kg wagi) poprawiłem się trochę ale od około 2 miesięcy nie przytyłem ani kilograma, nic nie chce ruszyć.
Dodam że jem dużo produktów mlecznych (jogurtów, twarogów, serków)
raz dziennie porcje ryżu albo kaszy i wypijam po 2 litry mleka dziennie, do tego kanapki z szynką lub piersią z kurczaka.

Macie jakieś propozycje co mogę dodać do jadłospisu żeby coś ruszyć?? Z góry wielkie dzięki!:)

"NIE MA Op*****LANIA SIĘ"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 solidnych posiłków, w każdym białko, węglowodany i tłuszcz, żeby pokryć zapotrzebowanie kaloryczne które w okresie masowania będzie w Twoim przypadku b. wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Ventor tak tylko widzisz ze za bardzo nie mam czasu gdzie tego wcisnąć bo nie będę wstawał o 5 rano żeby nadrobić dwa posiłki

s.m.p.a - o coś takiego mi chodziło dzięki wielkie ;)

a to mleko to dobry pomysl? Ktoś mi kiedyś mówił że nie powinno się pić dużo mleka ;P nie wiem czemu...

"NIE MA Op*****LANIA SIĘ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Ventor tak tylko widzisz ze za bardzo nie mam czasu gdzie tego wcisnąć bo nie będę wstawał o 5 rano żeby nadrobić dwa posiłki

s.m.p.a - o coś takiego mi chodziło dzięki wielkie ;)

a to mleko to dobry pomysl? Ktoś mi kiedyś mówił że nie powinno się pić dużo mleka ;P nie wiem czemu...
zapomniałem dodać że mam uczulenie na ryby :P

"NIE MA Op*****LANIA SIĘ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
do 300ml bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pracy nie możesz jeść? poza tym "jakaś kanapeczka" przed snem to nie posiłek dla dwumetrowego trenującego chłopa. Chcesz rosnąć - musisz jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
W pracy nie da rady, nawet 5 minutowej przerwy nie da rady zrobić,
Kanapeczka w sensie jakiś twaróg, jogurt (coś z dużą ilością kcal i białka).
Jeszcze myślę nad jakiem oczywiście miękko..

"NIE MA Op*****LANIA SIĘ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jogurt nie ma dużej ilości białka od tego trzeba zqaczać nie wiem skąd ludziom biorą się takie pomysły. Mamy ogólnodostępne tabele kcal.....
jedzdobrze.pl popatrz!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

[Dobry temat nie jest zły] jak stworzyc cos z niczego, dieta od podstaw.

Wiecej