SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 6!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184682

napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2034 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19955
Czyli zostaje przy łowickim jakosc + smak przy swojej cenie wypada całkiem dobrze
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8561
Jak bialko z Fa ? zrobi sie z niego budyn czy woda jak inne ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 649 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6635
miałem próbke białka FA- waniliowe i waniliowo-pom....... smak bajka :)

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 10086 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259051
dawno mnie tu nie bylo, wiec dorzuce swoje
1 foto moje najnowsze suple - jeszcze nie otwarte
2 foto caloksztalt(niektore suple wrzucalem wczesniej niektore nie - nie pamietam dokladnie i na ktorej stronie, nie ma tam nic pustego)
3 foto stara torba opitmiuma i dokupilem 2 prawie 5kg whey pro z universala / banan i kapuczino

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60511
Niezly zbior hehe sog jak wejdzie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24723

Zestaw na Mase Jesienną.
BCAA jakoś 1/3 puszki zostało z redukcji, Kreatyna z Gaspari 1/3 puszki z ostatniego cyklu i Tabsy kofeiny jakoś połowa.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 10167 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 116750
sog, moje ulubione witaminy!

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4274
Na dłuższe dni na uczelni kiedy nie będzie czasu na zjedzenie czegoś konkretnego

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44237 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
lord białek zazdroszcze, ale też sobie kupie za około miecha taką duża torbe albo ON albo Uni bo wychodzi ekonomicznie
napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 10086 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259051
moze i wychodzi ekonomicznie ale on mi sie przejadl, universal kapuczino mi nie smakuje, banan sredniawy a jakosc jest ogolem srednia(poczytaj tutaj na forum opinie jak chcesz) jak to spije za pare miesiecy to najlepiej mnie wyniesie(ceny u mnie) scitec nutrition whey isolate(czyli izolat) mniej wegli(w tym mniej cukru) i tluszczu, mniej kcal + lepszy smak, cena +/- to samo, ale wiadro sciteca prawie pol kilo lzejsze...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl na cm3+mono

Następny temat

Białko z amino + amino?

Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie