Serwatka w Żywieniu Świń -- no nie na ludziach to zwykła pasza żeby utuczyć Świnie na maxa.
Tak masa tłuszczowa idze heheheheh i z tego ten śmiech
Serwatka to zwykły ODPAD który jest pochodną mleka, a ściślej produktem ubocznym powstającym przy produkcji serów. Jest płynem składającym się w 1% z białek i 93% z wody. Naturalna serwatka w proszku powstaje w procesie odseparowania wody dzięki czemu pozyskany proszek zawiera zawiera na 100g - 13 gram białka, 1 gram tłuszczy, 71gram węglowodanów (laktozy) także żeby uzyskać 30 gram białka musielibyśmy zjeść około 300 gram tej serwatki co niewątpliwie skończyło by się oponką na brzuchu.
Co to jest Laktoza znajdziesz Tutaj - [
http://www.sfd.pl/Laktoza-t221595.html] , [
http://www.sfd.pl/D_Szuka%C5%82a_%2D_Laktoza_mleko_itp-t70778.html]
Także wystrzegajcie się kupna na Allegro pseudo białek typu "Rolmlecz" i uważajcie kupując firmowe białka lub suplementy bo mogą być podrobione.
Więcej dowiecie się tutaj - ALLEGRO BIAŁKA!! i wszelkie inne śmieci [
http://www.sfd.pl/ALLEGRO_BIA%C5%81KA%21%21_i_wszelkie_inne_%C5%9Bmieci%2E%2E%2E-t138655.html]
Lepiej Byś Wyszedł Kupując Gain Bolica i tu nie chodzi o pienidze bo Mógłbyś kupić Ostrowie Bo to chociaż jest Koncentrat Białek Serwatkowych a nie Serwatka
Teraz na Temat Oxygenhttp://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=oxygen+http://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=oxy-gen Poprostu to nie białko to nawet nie może sie nazywać gainerem SYF
Gdzie dostaniesz Gainera w Cenie ~75zł za 5kg ? Sama Cena mówi za siebie dodatkowo sama firma Oxy-Gen musi miec jeszcze jakis zarobek więc nie wiem jak oni to robia.
Chyba Pracownicy Rolmlecza w podziemiach to tworza.
Po Serwatce Rolmlecza masa bedzie szła no bo jak inaczej po mega dawkach węglowodanów w dodatku laktozy..
CO DO Kreatyny Może być choć sam bym wolał kupić Monohydrat z Vitalmaxa
I sorry jeśli nie masz funduszy na białko to nie kupuje sie syfu,
Za 70zł masz 35 twarogów po 200 gram jeden.
Po kostce dziennie byś jadł i wyszedłbyś lepiej milion razy.
I z tego ten cały Śmiech
PZDR.
Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-11-25 12:40:49