SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wprowadzenie do redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Witam,

zdruzgotany swoją aktualną wagą i wyglądem postanawiam się ogarnąć. Za oknem lato więc i spalać tkankę tłuszczową będzie łatwiej. Od razu chciałbym powiedzieć, ze moja dieta jest dopiero przygotowująca do redukcji ( brak obciętych kalorii, trochę węgli na noc). Raczej ma mi to służyć zmianie nawyków żywieniowych, przyzwyczajeniu się do diety niż od razu restrykcyjna dieta. Zapotrzebowanie kaloryczne wyszło mi 3500kcal więc i tyle starałem się w diecie zawrzeć. Trening w warunkach domowych będę wykonywał 3X w tygodniu, dodatkowo zacznę kręcić lekkie aeroby w dni nietreningowe, zacznę od 2-3 razy w tygodniu. Proszę o ocenę jadłospisu, czy tak skonstruowany ma sens czy nie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
wklej ankietę działu i obliczenia jak wyliczyłeś zapotrzebowanie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Wiek : 20 lat
Płeć : mężczyzna
Waga : 115
Wzrost : 185 cm
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) : ~30%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) : treningi będą z rana około 9-10 lub wieczorem około 19, sen od 23 do 5;45
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) : do tej poty rekreacyjnie rower, kiedyś siłownia
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie : redukcyjne - szybko poległem
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) : dobry
Stosowana lub planowana suplementacja : brak ale możliwa.

A zapotrzebowanie wyliczałem ze wzroru 24*waga*1.3 i wyszło mi około 3500kcal, na po treningu wyszło mi jeszcze więcej bo przy wskaźniku lekkiej aktywności wyszło ponad 3700kcal.


Zmieniony przez - mendriv w dniu 2015-06-11 12:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
osobiście po analizie ankiety widziałbym tu większe restrykcje kalorii i węglowodanów, te ściąłbym nawet i o ponad połowę - tworząc w ten sposób deficyt kcal o którym nie pomyślałeś.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase dla 64kg 178cm

Następny temat

Plan do oceny - powoli trzeba się zmienić :D

WHEY premium