SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Dlatego napisałem "Może też być tak", ok nawet jeśli to głupota, to zauważ że napisałem o słabej technice, właśnie o kolanach i jak powinien je wykonać, popraw mnie jeśli źle napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Zrobiłem jeszcze jeden filmik w butach oraz z podkładkami o wysokości ok 3,5cm. Co do kolan to czytałem, że mogą wychodzić i chyba, inaczej nie dam rady dupy bardziej do tyłu już nie wypnę, bo czuję, że coś mnie blokuje. I w sumie teraz nie dziwię się osobą co nie robią nóg, bo te przysiady poprawie wykonać to chyba nie możliwe jest...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Mogą, ale czym innym jest wychodzenie na drugim filmiku, a czym innym na pierwszym. Podkładki dałeś za wysokie, także następnym razem znajdź coś mniejszego.

Rozciągniesz się, wszystko się poprawi. Nie ma co się załamywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Tak dla porównania zrobiłem filmik gdzie robię przysiady z kijem trzymanym w wyprostowanych rękach, dzięki czemu nie lecę do tyłu. To są chyba najlepsze przysiady...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Dokładnie, staraj się zmniejszać podkładkę, bo im ona większa tym mniej angażujesz mięśnie pośladków, a tym bardziej mięśnie VMO, rozciągaj się przed przysiadami, przede wszystkim poślady :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Lume
Tak dla porównania zrobiłem filmik gdzie robię przysiady z kijem trzymanym w wyprostowanych rękach, dzięki czemu nie lecę do tyłu. To są chyba najlepsze przysiady...






To nie są przysiady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Dobra nie mam już sił wale te przysiady i inne ćwiczenia na minimum tydzień podczas, którego będę się solidnie codziennie rozciągał i robił aeroby potem zobaczę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Chłopie ale problem nie tkwi w rozciągnięciu tylko technice, także za tydzień jak będzie to samo to dostaniesz doła i Ci się odechce wszystkiego. Nigdy się nie poddawać - żelazna zasada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Dobra ostatnie pytanie na dziś odnośnie tych przeklętych przysiadów zauważyłem, że, kiedy robię przysiad w taki sposób, że dotykam brzuchem ud, tzn jestem bardziej zgięty lub pochylony w sumie sam nie wiem to łatwiej mi zachować równowagę, czy to błąd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
I mam jeszcze jedno chyba w sumie najważniejsze pytanie. Czy mam się zapisać na siłownię robić fbw wraz z przysiadami i starać się je robić poprawnie i na pewno z czasem zacznie mi to wychodzić czy może dalej ćwiczyć w domu i trenować przysiad z kijem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium