SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wojtek - podejście na luzie :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 315717

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 773 Napisanych postów 2339 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 71404
20.5.2018 Rest day

40min cardio na czczo

Dziś dzień bez treningu, ale i tak wpadło sporo aktywności. Z rana cardio przykręcone, a potem spacer 2h. Waga z rana pokazała 89,9kg Także pierwsza ósemka z przodu w tym roku
Następują małe zmiany w diecie a dokładniej zostaje podbite HC z 430 na 470g ww Dla przypomnienia będzie to wyglądało tak:
HC 200-220/10/470
MC 260/10/340
LC 280/60/90
cardio 6x40min na czczo
A tutaj cukier po 22h bez węgli, insy itp

Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2018-05-20 21:09:58
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 8588 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 340311
a czym spowodowany ten zabieg z mniejszą ilością białka szczególnie w HC względem MC/DNT?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 773 Napisanych postów 2339 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 71404
erwinoos
a czym spowodowany ten zabieg z mniejszą ilością białka szczególnie w HC względem MC/DNT?

Lepsze trawienie Erwi Bardzo dużą różnicę odczuwam na +. Ja się nie wzoruję na innych tylko patrzę co jak na mnie działa, ale można popatrzeć na inne osoby które spożywają więcej węgli że też obniżają ilość białka gdy tych węgli jest więcej np Kaganovich (wiem wiem on je 2kg węgli, ale chłop 140 ma na wadze prawie ). A jak wiadomo dużo białka, dużo węgli = trawienie gorsze.
Myślę że jak na takiego źrebaka jak ja to ta ilość i tak jest wystarczająca.
Oczywiście podana ilość białka to tylko zwierzęca.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 8588 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 340311
o taką właśnie odpowiedź mi chodziło chociaż obstawiałem, że właśnie typowo o trawienie chodzi, ale nie pomyślałbym, że przy takiej ilości ww możesz mieć jakiekolwiek problemy z trawieniem jeśli oscylowałbyś nawet dzień w dzień przy tych 280g bialka
napisał(a)
Ekspert
No powiem Ci, że jak jadłem w przeliczeniu 6x220g mięsa + do tego 300-350g ww + jakiś oral to brzuch wywalony w kosmos A mimetyki insuliny, enzymy, probotyki itp oczywiście biorę. Także sprawa indywidualna.
napisał(a)
Ekspert
hmm, może też różnica, że u mnie leci mięso w 3 posiłkach z 6 jedynie, a jednak ono będzie bardziej siedziało na kichach niż przypuśćmy proch z wpc no i oral też swoją robotę zrobił na pewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZADOWODY, od czego zacząć ?

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

Christopher Schwarzenegger  nie poszedł w ślady ojca Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 -  Oliwia wreszcie zauważona! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 - Oliwia wreszcie zauważona! Katarzyna Boik - ocena sylwetki Katarzyna Boik - ocena sylwetki Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Aspartam to trucizna? Fakty i mity Aspartam to trucizna? Fakty i mity