SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Kwestia skóry, ja też zawsze puchnę. I brawo Wojtek za decyzję, tylko tak coś osiągniesz Inni wolą gnić w Oświęcimiach i pobliskich wioskach...



Ej ej ej sugeroujesz cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Kwestia skóry, ja też zawsze puchnę. I brawo Wojtek za decyzję, tylko tak coś osiągniesz Inni wolą gnić w Oświęcimiach i pobliskich wioskach...



Ej ej ej sugeroujesz cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Kwestia skóry, ja też zawsze puchnę. I brawo Wojtek za decyzję, tylko tak coś osiągniesz Inni wolą gnić w Oświęcimiach i pobliskich wioskach...



Ej ej ej sugeroujesz co:( :d
Ja wtedy jak bylem na offie bez pracy to bralo mi nie wiele by zrobić to.samo co.Wojtek tym bardziej ze mowiles wtedy ze dostals dwie oferty pracy i moglbys mnie polecic;) jedynie co mnie powstrzymalo od wyjazdu to dziewczyna...gdybym byl sam napewno bym pojechal...
Wiem ze.moze ona z czasem i by doloczyla ale nie chcialem zostawiac jej z taka decyzja

Teraz narazie nie żałuję jak bedzie tak jak.teraz i nie bedzie gorzej to naprawde nie mam co narzelac;) ale jak cos nie pojdzie to teraz bede mial Was tam dwoch wiec mysle ze przygarniecie... Wojtek jak mi napisal ze jedzie to az byla chwila zawachania...ale teraz poki co jest ok. Oby jal najdluzej.dobrze ze Wojtek wawa a nie krk bo w krakowie probowalem na wiosne i h** a nie miasto pelno studentow inl poyebami ludzie...

Wojtek wode zlapales po solce...mialem to samo po poniedzialku dopierp dzis jest lepiej. W wtorek skora gruba jak na swini a waga w jeden dzien ponad 3kg w gore. Wiec to zejdzie.

Powodzenia;)

Ale szkoda jednak ze nie bedzies teraz tak blisko ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870183
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Na szybko wpis, dojechałem do Warszawy koczuje u Przemka póki co rozglądam się za mieszkaniem aktualnie, więc będzie mnie tu teraz trochę mniej ... Zresztą nawet nie mam żadnego sprzętu przy sobie oprócz fona.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870183
A wiecie jaka jest różnica między Wojtkiem a Marianem? Jak Wojtek mówi że podlało wodą, to nie kłamie Nie no, serio po tej solce napuchł, ale i cały czerwony jak rak A chwila luzu od treningów dobrze zrobiła, bo już płacze ze zrobiłby chociaż jakąś obwodówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ppwodzeiaw Wojtek w tej Wawie, ja tez nieslufow spindalam ze swojej wioski ale do Krakowa, cywilizowane miasto a nie koorva oswiecimia czy inne wioski a co do studentow to w wawie tez ich pelno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
A wiecie jaka jest różnica między Wojtkiem a Marianem? Jak Wojtek mówi że podlało wodą, to nie kłamie Nie no, serio po tej solce napuchł, ale i cały czerwony jak rak A chwila luzu od treningów dobrze zrobiła, bo już płacze ze zrobiłby chociaż jakąś obwodówkę



czyli sugerujesz że jestem kłamncą

Wojtek teraz juz z górki, bo najwazniejsze masz;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
Wojtuś trzymam kciuki za ogarnięcie mieszkania żebym miał gdzie na MPJ przekoczować :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ania Kapusta sezon 2016

Następny temat

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

WHEY premium