SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda czy tłuszcz?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
Witam.
Na okres urlopu postanowiłem odstąpić od ścisłej diety (brak warunków treningowych, i dziewczyna ciągnie wszędzie, a na urlopie stać w kuchni to troche męka :D) Jestem od tygodnia na roztrenowaniu, i zauważyłem że odkłada mi się galareta na brzuchu, mimo widocznych jeszcze żył na rękach i podbrzuszu. Na wadze też poleciało z 3-4kg w góre. Ciekawi mnie ile z tego co przybrałem może pochodzić z fatu, a ile z wody. I ile formy uda mi się odzyskać po powrocie na właściwe tory (jutro powrót, małe zakupy i dieta normalnie jak być powinna). Nie ukrywam że jak już mogę wszystko, to lubię pojeść konkretnie, bez żartów, ale nie mam też zbytniej tendencji do nabierania fatu. Przed wyjazdem waga pokazywała 67,5kg, po 5 dniach roztrenowania, odwodniony ważyłem 69, a dziś, już z lekkim sadełkiem 71,5. Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Witaj,
to chyba raczej pytanie do jasnowidza
Jednak przez okres jednego tygodnia nie sądzę żeby nazbierało Ci się aż tyle tłuszczu,raczej to będzie woda.Zmniejsz trochę ilość węgli prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
flex1976
Witaj,
to chyba raczej pytanie do jasnowidza
Jednak przez okres jednego tygodnia nie sądzę żeby nazbierało Ci się aż tyle tłuszczu,raczej to będzie woda.Zmniejsz trochę ilość węgli prostych

Też tak uważam. Zobaczymy jak wrócę na właściwe obroty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj,
Zmniejsz węglowodany troszkę na pare dni i raz dwa woda zejdzie a następnie wrócisz na właściwe tory.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Po powrocie do treningów i diety forma powinna szybko wrócić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
A jest jakaś możliwość rozróżnienia wody podskórnej od tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Nie ma. W jakim celu?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy BCAA i kofeina

Następny temat

Spalanie tkanki tłuszczowej !

WHEY premium