SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Witaminy które lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2725 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76840
Witam
Mam taki dylemat, które witaminy z tych 2 będą lepsze i składowo i cenowo ;):
te:
http://www.hitec.pl/product-pol-52-Vitamin-A-Z-Antioxidant-Formula.html
czy te:
http://www.hitec.pl/product-pol-163-Vitamin-Health-Care.html
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19258
najlepsze są z olimpu multiple sport ale te co wymieniłeś też są ok
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
porównaj skład poprostu

ja bym wybrał j/w olimp vita-min/animal pak/vital freak
napisał(a)
Znawca
co nie zmienia faktu że te co podał też dają rade:P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2725 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76840
ale mi nie chodzi które najlepsze tylko które lepsze z tych 2 :P chce wziąć z tej firmy, bo będe miał przesyłke darmową więc tu mi się najbardziej opłaca ;) więc które lepsze?
napisał(a)
Znawca
j/w sprawdz skład obu preparatów i wybierz.
napisał(a)
Początkujący
dobra to inaczej te 1 mają tylko 60 kaps a te 2 aż 240 z tym że te 1 mają wiecej mg i dlatego mam taki problem i nie piszcie już tekstów typu "sprawdź skład" tylko które wy byście wzięli, o to mi chodzi
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1158 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24433
Wybrałbym te które mają lepszy skład i cenowo wychodzą ok ale jak tobie nie chce sie porównywać składów to nikt tu za ciebie tego nie będzie robił ;)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1408
moim zdaniem oplaca sie te 240kapsów. mozesz nawet brac 2x wiecej dawki i tak wystarczy ci na dłużej jak te 60 ktore sa tylko 10zl tansze.
napisał(a)
Początkujący
to jeszcze jedno pytanie czy "Kompleks oligomerycznych proantocyjanidynów (OPC), pochodzący z ekstraktu pestek winogron" rzeczywiście działa jakoś na oczy?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5206
tak, będziesz widział przez ściany

2 strona w googlach: http://www.zespoldowna.info/piknogenol-i-opc-czyli-flawonoidy-z-kory-sosny-morskiej.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw

Następny temat

Białko KFD - zapytanie

Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Chlebek bananowy z orzechami Chlebek bananowy z orzechami 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light