SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminki - cynk i magnez

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 205 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7617
Krótka piłka.

Jak rozumieć dosyć podobną zawartość cynku i magnezu tutaj:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita_Min_Multiple_Sport®-opis864.html

a tutaj:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela_MZB_Sport_Formula-opis1469.html

Na pierwszy rzut oka skład MZB jest zawarty w tych witaminkach. Ale chyba to nie możliwe, biorąc pod uwagę różnicę w cenach.
Jakie są jeszcze różnice między tymi produktami?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1193
Powiem Ci, że ja tam wole iść do apteki i kupić zwykłe multi witaminy niż olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaminki bierzesz do sniadania lub do obiadu. MZB bierzesz przed snem. Ja wole kupic witaminki plus i do tego mzb lub zma apteczne na noc. Chyba ze jakos hardcorowo trenujesz to witaminki multiple sport i mzb.


Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2009-06-13 11:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zawartosc zobacz ile jest magnezu i cynku w jednej tabletce mzb a ile w niebieskiej z mulitple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam pytanko odnosnie wlasnie cynku i wapnia. Wiekszosc z nas na kolacje spozywa twarog (wapn), wiec kiedy powinnismy brac MZB ? "związki wapnia i żelaza, substancje chelatujące (np. penicylamina), dieta mleczna zmniejszają wchłanianie soli cynku."

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2009-06-13 13:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ponoc naturalny wapn nie przeszkadza dla cynku tak mocno a druga rzecz ze w twarogu nie ma go AZ tyle zeby mogl uposledzac wchlanianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a quarana, wasze doświadczenia

Następny temat

Jaki cykl ??

WHEY premium