SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Witam!

Od razu zaznaczę, że dietę mam, wiem co to jest, ćwiczenia też mam dość dobrze dobrane i od 8miu miesięcy rosnę, więc nie jest źle.

Mam kilka pytanie. Miałem dylemat czy spytać tu czy w odżywianiu, ale wybrałem tu :P

Więc chciałbym się dowiedzieć jakie witaminki powinienem brać do szybkiej regeneracji mięśni, lepszego wypoczynku i w celu zniwelowania zmęczenia oraz poprawy diety.

Więc z tego co wiem to :

Tran w capsach - do diety, bardzo zdrowy tłuszcz, w capsach, bo rozpuszczany źle mi się kojarzy

Vigor Plus dla aktywnych - w celu zapewnienia organizmowi niezbędnych witamin i uzupełnienia ew braków - żeby nie brało przeziębienie

To powyżej biorę. Myślałem jeszcze nad:

Zincas Forte - w połączeniu z Filomag b6 wychodzi jak ZMA (może ktoś zna coś podobnego tyko bez recepty?)
Filomag b6 j/w

Glukoza z delecty po treningu w celu uzupełnienia energii

Witamina C (Rutinoscorbin czy tańszy odpowiednik) - w celu niezachorowania i ma kilka innych ciekawych właściwości

Tran ~~~12zł 100caps - 25dni (przy dawkowaniu 2x 2caps)
Vigor PLUS ~~ 35zł 60tabl - 30dni (przy dawkowaniu 2x 1tabl)
Zincas Forte ~~ 7 zł 50tabl - 50dni (przy dawkowaniu 1x 1tabl)
Filomag b6 ~~ 8zł 50tabl - 12dni (przy dawkowaniu 2x 2tabl)
Cerutin ~~ 7zł 125tabl - 62dni (przy dawkowaniu 2x 1tabl)
Glukoza ~~ 2.5zł 200gram - tydz treningowy (przy dawkowaniu 40-50gram po tren)
Total: ~~ 30dni kuracji witaminkami 77zł, żeby kupić all - później ok 40zł + glukoza


Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Mzb lepiej kupic niz filomag+zincas szkoda zdrowia.
Glukoze sobie daruj, co do witamin nic nie zastapi owocow/warzyw ale mozesz cos z olimpa kupic w postaci chelatow
pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2009-04-15 21:18:02

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Dzięki ;) Sok :P

Co do glukozy to tu czytałem podzielone opinie, więc sprawdzę na sobie jak to działa - tak się człowiek najlepiej uczy. Dużo nie stracę.
Warzywa i owoce staram się zapewniać w maxymalnych ilościach.

Co do mzb - zastanowię się - zobaczymy ;)

Dzięki jeszcze raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pelny cykl PUMP EXPRESS

Następny temat

Cykl na kreatynie OLIMPA, Prosze o pomoc, dzieki z góry!!

WHEY premium