SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Witamina b6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 484

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 269
Witam, mam pytanie dotyczące witaminy b6 w formie injekcji, otóż dostanę ją w aptece bez recepty, czy lekarz mi ją musi przepisać?
Jeśli pomyliłem działy to przepraszam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13580 Napisanych postów 232807 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072324
jest b6 w zastrzykach??
kazda witamina w formie iniekcyjnej jest na receptę

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35351
b12 to byla jak malolat bylem to pamietam ze walili

kaczo

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 145 Napisanych postów 1413 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40745
kaczo
b12 to byla jak malolat bylem to pamietam ze walili

Tak z ciekawości, rośli na tym chłopaki?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13580 Napisanych postów 232807 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072324
Tez bilem bo wszyscy bili
Czerwony kolor miala razem z witamina c wbijalem
Dupe urywalo

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 1794 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25479
Ja wbijalem z dwa miesiące temu kompleks witaminy b. Dostałem to na receptę każdy strzał 2 ml śmierdziało w całym domu zgnitym mięsem z tej ampułki. Każdy zastrzyk bolesny jak niewiem jakby mi dupe rozrywało ale tylko sam zastrzyk i chwile po. Ale stawy przestały mi chrupać. Tylko niewiem czy to od tej kuracji witaminowej cz zbieg okolicznosci

Forever Young

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1450 Napisanych postów 10211 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84010
Przecież jest wersja tabletkowa 50mg , tak samo się wchłania jak zastrzyki to nie witamina b12.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren -> DNA

Następny temat

Testosteron prolongatum