SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam ludzie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 434
Witam,tak oto zaczyna sie moja przygoda z siłownią.Długo zwlekałem ale dzisiaj pierwszy raz poszliśmy na siłownie z kolegą.Jakiś Pudzian mówił mi żebym opracował sobie plan na tydzień,np poniedziałek klata wtorek plecy.Chciałbym żeby ktoś poradził mi jak ćwiczyć w przeciągu tygodnia.Bedziemy chodzić 4 dni w tygodniu.Ja mam 17 lat,176 wzrostu i 70 kg,mój kolega 15 lat,175 wzrostu,65 kg.Siłownia jest dobrze wyposażona więc nie ma problemu.Bedziemy chodzić rano,pisze bo może to ma jakiś wpływ.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Witam.

Przede wszystkim poczytaj o rodzajach treningow:

https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html

i dobrze by bylo gdybys ogolnie ogarnal wszystkie tematy podwieszony u gory działu.

Kolejna sprawa to dieta - bez niej nie bedzie wynikow, jesli jeszcze o tym nie wiesz, zapraszam do dzialu Odzywianie.

pozdrawiam i wytrwalosci.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1983
no to erniii cię podsumował ;D

Pozdrawiam

Pomogłem? Nie zapomnij dać soga

www.pajacyk.pl ----> Jeden click, jeden obiad ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 4 dniowy na mase do oceny.

Następny temat

HIIT a ABS II

WHEY premium