SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Trening z godz przerwami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
witam otwieram tutaj temat ktory mnie bardzo interesuje i dlatego wlasnie chce tutaj was zapytac

jesli rano wstaje idac do szkoly robie 30 pompek i zaluzmy 30 brzuszkow i potem jak wracam po szkole czyli kolo godz 14 robie 2 taka serie i na wieczor 3 taka serie (robie to tylko w te dni co nie mam treningu: Boks.) a jak mam trening to pauze robie!!
i dlatego nasuwa mi sie takie pytanie ma to sens robienie takich serii beda z tego jakies efekty? czy cos w tym stylu? a jak macie jakies podpowiedzi i wskazowki to bardzo bym prosil i dziekuje serdecznie!!

Trenij ciężko, wygrywaj łatwo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma sensu.

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Przeczytaj.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Efekty jakieś będą przynajmniej na początku ale pod kątem wytrzymałości tutaj bardziej spodziewaj się wyników.
A na tym powinieneś bazować jak chcesz być sprawniejszy to pracuj nad wytrzymałością do sportów walki jest ona niezastąpiona,

bardzo dobry i żywy przykład->Pudzian. Chłopak ma okrutną siłę ale niestety 0 wytrzymałości i dla niego 1 runda to nieraz stanowczo za dużo.


pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek w terenie

Następny temat

Trening brzucha

WHEY premium