SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Prosze o pomoc ! ;D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 461

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mezczyzna

Wiek

18

Waga

67

Wzrost

174

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

1 miesiac w wakacje ;/

Uprawiane inne sporty

chodzilem na boks ale zrezygnowalem

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

DO DYSPOZYCJI sztange , hantelek ktory mozna dociazyc do 16 kg , sztangielek 15 kg, miejsce do podciagania sie , miejsce do pompek ;)

Dieta

nie mam i chcialbym dowiedziec sie co wcinac :D

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie mam zadnych

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

na klatke 65 kg wycisne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
WITAM A WIEC TAK MOJA PRZYGODA ZACZELA SIE W WAKACJE POSTANOWILEM CWICZYC PRZEZ MIESIAC TROSZKE MI TO DALO NIE POWIEM http://www19.speedyshare.com/jATwM/download/DSC00031.JPG <- TAK WYGLADAM ;d HUHERKO WIEM :D ALE PROSZE O JAKIS ROZPIS TRENINGOWY PONIEWAZ ZACYZNAM ZNOW CWICZYC ! :) ZACZOLEM JES ZDROWO HEH INTERESUJE MNIE TRENING NA MASE MAM TYLKO 67 KG :( DO DYSPOZYCJI sztange , hantelek ktory mozna dociazyc do 16 kg , sztangielek 15 kg, miejsce do podciagania sie , miejsce do pompek ;) prosil bym kogos uprzejmego zeby mi rozpisal jakos cwiczenia na caly tydzien tzn ile dni w tygodniu i w jakim dniu jakie cwiczenia i ile powtorzen ciezary dobiore sam stosunkowo do wlasnej sily :) i prosze o podopowiedz czym sie odzywiac ? zeby efekty byly zmotywowany ejstem w 1000 procentach do cwiczen trzeba jakos wygladac w wakacje :D dupeczki i te sprawy hehe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 960
Założyłeś już temat i dostałeś odpowiedź :)
Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan masowy na FBW

Następny temat

pomocy ! ;D

WHEY premium