SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Potrzebuje rady w sprawie stawów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Witam swoją kariere z treningami na siłowni rozpoczełem około 3-4 miesiące temu , mam problem ze stawami ponieważ od początku trenowałem bardzo ciężko co dopiero po miesiącu lub dwóch zauważyłem na swoich stawach ćwiczłem 5-6 razy w tygodniu bardzo ciężko co owocowało teraźniejszym bólem stawów chciałby żebyście pomogli mi znaleść sposób na ból stawów łokciowych i kolanowych przyczyną tych bólów jestem prawie pewny są bardzo ciężkie treningi stosowałem glukozamine 250 mg przez miesiąc nie pomogła liczę że doświadczeni ludze z grona tego forum pomoga mi znaleść odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
glukozamina jest produktem kontrowersyjnym o wątpliwym działaniu.
Suplementacja czterotygodniowa to za krótki okres żeby oczekiwać poprawy.
Proponuję spróbować :
https://sklep.sfd.pl/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Dziękuje za odpowiedź :) Chciałbym zapytać jeszcze czy mogę trenować z bólem stawów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Czyli wszelkie treningi odpadają : ( miesiąc przerwy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Na regenerację stawów pij w miarę regularnie ok. 2 łyżeczek rozpuszczonej żelatyny przynajmniej 5 razy w tygodniu . Masz krótki staż treningowy, więc radzę zmienić swoje obecne treningi na lżejsze, gdyż Twój organizm nie nadąża z regeneracją. Przynajmniej zmniejsz ciężary oraz zwiększ liczbę powtórzeń .Przed zmianą treningu zrób sobie tydzień lub dwa tygodnie przerwy i wsłuch** się we własny organizm. Trening musisz dostosować do własnych możliwości, więcej nie oznacza lepszych postępów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Dziękuje za rade od dziś zaczynam przerwę :) i kupuje żelatynę zamówię też lek na stawy no nie byłem doświadczony i zrobiłem duży błąd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostępność leków na polskim rynku

Następny temat

Wyniki hormonow

WHEY premium