SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam. Problem z moim brzuchem! Pomocy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Witam serdecznie wszystkich. Napiszę z góry, że jestem tu świeży i nie wiem do jakiego tematu mam napisać, ale napiszę tutaj.

Mam 21 lat.
Jestem dosyć wysoki bo 190 cm, ważę około 80-82 kg.

Posiadam mały problem z brzuchem. Straszny mam kompleks przez to, bo bardzo źlę się czuję.
Chodzi o to, że zrobił się jakoś większy, ile bym nie jadł nigdy nie mogłem przytyć, dodam też, że jadam zazwyczaj zdrowo, mało jem czekolady, nie piję coca coli, staram się jeść zawsze posiłki z naturalnych surowców wytwarzane, a tłustych rzeczy nie jem wcale.
Zalało mi cały brzuch i to nie wiem od czego. Natomiast nigdzie indziej nie mogę przytyć, wręcz chudnę z rąk itp.
Dodam też, że czasami pobolewają mnie plecy jak długo stoję ale to chyba nie ma znaczenia?
Co polecicie mi na niego, i w dietie i ćwiczeniach żebym zmienił/zrobił? Mogę biegać? Słyszałem, że ja nie mam wcale biegać jak chce budowy nabrać, od takiej trenerki personalnej ale nie wiem czy to prawda. Poniżej wrzucam zdjęcie brzucha z różnych profili.
Mam nadzieję, że trafie tu spoko duszyczke, która co kolwiek by mogła powiedzieć na ten temat. Dziękuję!:)


















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wiesz jak siedzisz zgięty w pół to zawsze będzie ten brzuch mniej estetycznie wyglądał.
Poza tym musisz się zdecydować na jedno albo budujesz mięśnie z nadwyżką kaloryczną w diecie i wówczas ten brzuch nie zawsze się prezentuje okazale, albo redukujesz nadmiar tkanki tłuszczowej na deficycie kalorycznym wówczas brzuch będzie wyglądał elegancko.
W jednym i drugim przypadku dieta jest najważniejsza.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Dzięki kolego za odpowiedź! Z tym siedzeniem w pół to tak nie do końca, zauważ przedostatnie zdjęcie, prawie leżałem wtedy więc nie wiem dlaczego aż tak jest..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Musisz się zdecydować jak teraz pociągniesz redukcję to brzuch się poprawi ale pewnie coś z masy mięśniowej pewnie też poleci.
Albo masujesz i brzuch na pewno się nie poprawi.
Na coś trzeba się zdecydować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Redukować to za bardzo nie mam już z czego, i tak jestem chudy strasznie a brzuch ciągle do przodu idzie.. chyba wezmę się za redukcję. polecisz mi jakąś dietkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Diety Ci nie polecę bo to kwestia totalnie idywidualna i układana pod siebie. Zajrzyj sobie do działu odżywianie tam znajdziesz sporo przydatnych informacji.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Okej. Dzięki za pomo kolego! ;) miłego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki. Co i jak?

Następny temat

Brak progresu

WHEY premium