SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol Primabolon Proviron Clomid ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Wiek:25
Waga:83
Wzrost:177
Bicpes:40
Klata:115
Udo:
Talia:84
Sraż na siłowni: 3lata
Dieta:Odzywki(bialko,gajner,dekstroza,BCAA,Dibencoziden Magnu)jem w miare normlanie zawsze sniadanie poprawiam odzywa, obiad duzo miesa i salaty odzywa, owoc kanapki klacja kanapki odzywa
Inne przebyte cykle sterydowe: 1 cykl Omadren 15 sztrzałów i femara bo zaczynala mi sie robic ginekomastia, pomoglo tylko mam tendencje do estrogenow i mnie strasznie wysyfilo po tym tesciu i juz niechce tescia brac z powodu strachu przed bliznami na plecach
Trening: 4x w tygodniu
Cel cyklu: sucha masa
Odstep od ostatniego cylku: 1,5 roku
Typ Budoby: mezomorfik
Stan zdrowia :bardzo dobry
Skłannosc do łysienie i inne : nie

Chciałbym zebyscie mi doradzili ile mam brac wszystkiego:
Cykl: winstrol,primabolon, proviron i clomid jak to polaczyc i po ile w tygodniu ml i ile razy ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Diete masz z dupy, co to za kanapki na kolacje?
Rozpisz to po ludzku. Pewnie sniadanie tez jakies kombinowane, odzywki to tylko uzupelnienie do michy!
Polaczenie srodkow tez idiotyczne, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj - to nie boli.
Proponowalbym ci poleciec (jak dograsz miche) na tesciu i winsie, jak naprawde masz dobre zrodlo i za duzo kasy mozesz dorzucic prime, ale licz ze musisz jej dac 600 ew minimum.
Dorzuc inhibitory 5-alfa reduktazy (np proscar) jezeli masz problemy z tradzikiem i masz z glowy.
Tradzik bierze sie z dzialania dihetylotestosteronu, a nie estrogenu - dlatego femara w tym przypadku okazala sie bezuzyteczna.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-05-26 20:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Prop + Winiacz + Prima niemal doskonaly cykl na sucha mase

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Spokojnie da rady przy dlugich - enan / cypio - przy odpowiedniej misce, nawet bez IA.
Jak bym robil taki cykl to bym dal prime jako baze na calosc, 8 tyg enan/cypio i przejscie na 6 tyg prop+wins. Przy dobrej misce efekty bylyby zayebiste.
PS. Ale jak bede robil to na 20 tyg minimum, kvrwa kilka dni offu a juz zayebisty cykl sobie ukladam

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-05-26 21:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
No tylko jak jadlem ome to mi sie zrobila straszna ginekomastia na prawym cycku i musialme sciaganmac to wszystko femara wiec sie boje ze jak wezme tescia to z wnowu powroci :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
A co do diety to jem normalnie ak jak ludzie czyli sniadanie obiad owoc jakies nanpaki w pracy i owoc i kolacja pomiedzy laduje odzywy jako takiej diety nie mam jeszcze po silce zawsze jem ryz z jogurtem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332

Odpusc sobie, zacznij jesc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
scorpio daj fote jak cie porobilo

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie dam
Nie bede zasilal tylow dewizji fitness, dam jak bedzie czym sie chwalic
edit: a zreszta napisalem ze ukladam cykl, a nie ze go robie poprzedni byl lekko skopany (juz nie dam nigdy oxy na poczatek, za bardzo uposledza apetyt, ale w goracej wodzie kompany jestem i chcialem wyprobowac nowy, nieznany srodek)

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-05-30 13:00:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje pomocy

Następny temat

Odblokowanie po dec, win, prop

WHEY premium