SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol Depot REAL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
gregor wiem slyszalem njusy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie jestem bizonem prosze ksiedza. takie plany ma user c0x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 456
hha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
no no chwalil sie ze antek teraz wchodzi heheh

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388


po 22 h Szkoda ze reszta ktora kupowalem wczesniej tak nie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
marcel i jak tam te winko klepalo?i tera jak z Zambonem odswiezenie :)

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z zmbonem jak z zambonem.
jak masz real to czujesz ten szum w glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No klepalo, pamietam, że dostawałem częstych skurczy po łydkach Ogólnie lepiej zaregowałem na wins depot niż na tren, zdecydowanie lepiej odczułem wzrost siły jak i poprawe definicji/twardość.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Normalny, porządny depot miałeś Marcel

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 222
Ostatnio pozbyłem się dwudziestu winstroli z zambonu, według mnie o wątpliwej oryginalności. Przed pozbyciem sie owych winstroli przeczytałem wszystkie tutejsze opinie odnośnie charakterystycznych, Waszym zdaniem, cech podróbek i oryginałów. Nurtuje mnie pytanie czy postąpiłem dobrze i czy rzeczywiście towar , którego sie pozbyłem był fake'em.
Mój winstrol był z serii Lote X012 cad.11/2010 i po 12 godzinach wszystkie 20 ampułkim odkłądały się jednakowo w stosunku 1:5 (substancji było mało, ale była bardzo zagęszczona na samym dnie. Z wypowiedzi forumowiczów wywnioskowałem , że mniejsza ilość substancji w nowszych partiach winstrolu wcale nie musi oznaczać fake'a; może natomiast być spowodowana lepszą technologią produkcji danego specyfiku.)
Moją uwagę natomiast zwróciłą specyficzna czcionka na winstrolu depot. Czcionka ta mianowicie była trochę "postrzępiona", a znak oryginalności "R" produktu był jakby zlany, niewidoczny (zaznaczm , że tak samo było na wszystkich 20 ampułkach). Litera "t" przy "Depot" była nierówno naniesiona jakby z kiepskiej drukarki. Zaznaczam , że napisy były wyczuwalne pod palcami , nieścieralne i nie dało się ich zedrzeć. Były tez uszczerbki w literach. Miałem tez oryginalne pudełko do tych winstroli , skłądane, a nie sklejane , z ta sama wibitą nazwą serii.
Prosze o fachową odpowiedź , czy ktoś miał już takiego winstrola , który dobrze kopał???? P.s. Załuję , że nie zrobiłem fotek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

greg valentino na video!!

Następny temat

Pomoc

Wiecej