SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wiktor Gryboś - przygotowania do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219349

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 722 Napisanych postów 3303 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 138088
31.10.2017 MASA Tydzień 1: dzień 2

Dieta - medium carb
1. Omlet z truskawkami
2. Kurczak, ryż
TRENING
3. Kasza manna z rodzynkami, izolatem i płatkami śniadaniowymi
4. Kurczak, makaron, wafle, nutwhey
5. Kurczak, ziemniaki, olej lniany
6. Omlet/naleśniki z twarogiem i masłem orzechowym

Cardio 25 min na czczo

Trening: PUSH 1
Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 130 x8, 100 x12
Wyciskanie młotkowo siedząc na hammerze 60 x9, 50 x14
Wyciskanie na barki na hammerze 30 x5, 20 x12
Wyciskanie wąsko 110 x5, 80 x11
Rozpiętki poziomo 18 x15, 26 x15x8
Wznosy bokiem w lekkim opadzie siedząc 12 x20x18x20
Francuz siedząc z hantlą oburącz 20 x20x22x16
Allahy 89 x12x12x12
Spięcia na maszynie 156 x30x22x16

Kolejny trening, podobnie jak wczoraj nie mogłem się doczekać i podobnie na początku treningu się zdziwiłem Nie czułem jakoś tych mięśni i nie mogłem się rozgrzać, jednak poszło kilka serii więcej niż normalnie i zacząłem czuć tą klatkę. Przechodząc do głównych w pierwszym ćwiczeniu mocno się zdziwiłem, bo poszło bardzo lekko, gdzie tydzień temu 110 dużo ważyło. Cała reszta już fajnie wchodziła. Ciężary startowe nie do końca dobrze na dziś dobrałem, bo przy wyciskaniu na hammerze na barki mocno się przeliczyłem, przełożenie ruchu jest takie, że te 5 repsów to był mój max W wyciskaniu wąsko odwrotnie niż przy klatce, ostatnio szło lekko, a dziś te tricki zmęczone już były po wyciskaniach i zrobiłem mniej powtórzeń niż zakładałem. Cała reszta całkiem dobrze dobrana. Kilogramy zapisane i za tydzień już nic mnie nie zaskoczy
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12415 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264114
Kawa i nikotyna tez, wszysto fajnie Wiktor rozpisałes ale mowisz o duzej ilosci bialka ale chyba duzo role ogrywalo to jakiego pochodzenia to białko było czy serio nie czułes roznicy miedzy miesem, jajami, białkami rybami czy nabialem?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 1007 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 82667
Jeżeli mogę jeszcze raz wtrącić swoje to stosowałem się pewien czas diety Low-FODMAP, gdzie nabiał i gluten ograniczony był do zera. Szczerze mówiąc nie czułem najmniejszej różnicy czy białko pochodziło z mięsa, jaj czy np. z twarogu. Jak żołądek nie jest doprowadzony do ładu to nic nie będzie trawiło się dobrze.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12415 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264114
No ja mialem taki okres kiedys ze czulem roznice miedzy kurczakiem z roznych sklepow, po jednym jazda a po drugim okej.
Nabiał czesciej lepiej trawilem niz mieso a po jajkach to juz w ogole był tragedia chociaz kiedys tez jadlem po 30 dziennie

prz1993
Kurde tylko ja to wszystko stosuję już od dawna, od początku września jak wróciłem z Sopotu miałem tylko jednego cheata into małego, glutenu zero, cukry proste tylko pontreningu. Debutir sanprobi enzymy wszystko leci. No nie wiem, bez badań się chyba nie obejdzie...

A zrob sobie kilku dniowy test i wyczysc miche zostawiajac max 3-4 produkty (ryz basmati, chuda, dobrej jakosci ryba i olej/omega3)
Nawet bym wyebal carbo, WPC, i milion kapsów ktore łykasz w zelatynie, zostawil to co wyzej + wode

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-10-31 20:06:40

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-10-31 20:08:44
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 722 Napisanych postów 3303 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 138088
Ja czułem dużą różnice, dorsz, jaja dużo lepiej. Odżywki lub mięso w większej ilości gorzej się trawiło, największy problem z wołowiną i gotowymi mielonkami ze sklepów typu biedra/lidl. Jak sam zmieliłem to git. Przez parę tyg zamieniłem też kurczaka na indyka i na odwrót, ale w tej kwestii zero różnic

Przemek, też bym zrobił tak jak Cv pisze. I wyrzuć też gumy, napoje zero, napoje gazowane itp. wszędzie jest syf

Paradoksalnie jak już jest dobrze z trawieniem to mogę teraz ładować wszystko i jest git. Jedyny problem to ciąża, ale to już raczej od ilości jedzenia. Żadnych wzdęć itp nie mam, chyba że przesadzę z ilością warzywa/błonnika
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 355 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9479
paradoksalnie słyszałem o przypadkach gdzie ludzie mieli uczulenie na kurczaka, a wpc było ok :D sam po kurczaku czuję się ch**owo, a po twarogu jest idealnie, czuję że dobrze siedzi na żołądku i nie ma żeby chociaż się odbiło ;D ale to chyba kwestia tego że ja nie umiem trzymać diety, w tym sensie że jeden dzień kurczak z ryżem okej, ale to tyle... Różnorodne żarcie i powiem szczerze że flaki w porządku, próby tak samo, aż sam jestem zdziwiony :D
napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 855 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101466
Skoro kontynuujemy temat to warto też zwrócić uwagę czym slodzimy, często nie zwracamy uwagi na malutki tabletki a one te mogą mieć wpływ :)
1

Osc.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 498 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 32792
Masz na myśli ogólnie słodzik czy jakiś konkretny słodzik?
napisał(a)
Ekspert
Cyklaminian sodu czyli najpopularniejszy słodzik w pl to największy syf i ma duży wpływ na mikroflorę (to akurat jest udowodnione dobrze). "jest substancją zabronioną w Stanach Zjednoczonych od 1969 roku, kiedy to opublikowano raporty o możliwości wywoływania przez niego uszkodzeń wątroby, raka pęcherza moczowego i deformacji płodu".

Zauważcie, że na filmikach Pro BB nikt nie używa słodzików i ograniczają chemię dość mocno, głownie chodzi mi o okres przygotowań gdzie wiadomo co leci i wtedy jest czas na "clean food", a nie iifym. Ze słodzików praktycznie każdy Regan/Arash/Sadik czy inny %) stosuje stewie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 502 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 66010
Mi 1200tab cyklaminianu na 7dni wsytarcza i tak od hmmmm 5-6lat? szczerze nigdy nic zlego nie zauważyłem. Nawet jak do kawy dawałem 15tab i zapijalem tym superdrola i wino i nie po 10mg
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja droga do MPJ 2017

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas