SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielkosc igly/cypio twarz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
tez o tym kiedys slyszalem. Chlopaki z puszki wmawiali ze jest taki srodek sie nazywa omAdren i bijesz z niego 4 strzaly, dwa w bicepsy i dwa w klate, do tego duzo jesz i trenujesz i bicki i klata rosna jak hooj.

powaznie tak slyszalem i to z pierwszej reki jakies 9-10 lat temu

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
A co ty chciałeś usłyszeć mądrego od chłopaków z ciupy. Tam są pare lat za murzynami jeśli chodzi o jakieś nowinki. Totalna bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
chlopaki z pierdla maja male pojecie ale ja na silownie slyszalem lepsza bajke od maniaka koksu. gosc ten twierdzil ze miesien w ktory sie wbije roznie okolo 20% wiecej niz inne( bardzo dokladne dane podawal:D) i nawet nie bil w dupe bo sie bal ze mu za bardzo urosnie. oczywiscie wszyscy mieli niezly ubaw jak o tym opowiadal bo to bzdury jakich malo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3306
czy to jest temat o cypio czy syntholu? bo teraz sie pogubilem...

...ja idę lekkim łukiem ale trzymam się logiki...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287
o cypio ale kolega mi wciskal kit ze mam cypio bic w bary bo mi wieksze urosna ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
urosna ale jak sp******isz strzala ale na chwile a pozniej spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3306
lepiej bic w udo bo przynajmniej sobie trafisz w miesien:D no i nie zapomnij odciagac tloczka! i nie rob shota zaraz przed snem (ale to kumpel ci napewno powiedzial:D)

...ja idę lekkim łukiem ale trzymam się logiki...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
no albo w nerw trafi , i niby czemu przed snem ma nie robic ? hahah fachowcy tutaj niedlugo jeszcze powiedza konkretna godzien o ktorej mozna robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3306
po to nie robic przed snem zeby np nie bolala go pozniej noga;) ja jak robilem przed snem to na drugi dzien czulem lekki bol, na nastepny jeszcze wiekszy a po 3 dniach myslalem ze rozk***i mi ta noge. i dalej to juz 4 dzien to juz mniej bolalo i w 5 przestawalo. robilem testy z iloscia soku i to samo. a jak robie np kolo obiadu to spokojnie rozchodze to wszystko do wieczora a nie ze sok mi poprostu sie zastanie w jednym miesniu bez ruchu... to nie synthol ze ma zostac w jednym miesniu. ale skoro jestes lepszym fachowcem to wytlumacz mi tylko tak z sensem dlaczego tak wlasnie sie dzialo?

...ja idę lekkim łukiem ale trzymam się logiki...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ja bije zawsze przed snem po prysznicu i jest elegancko,moze mocno zaspany byles
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agovirin

Następny temat

Czy to sie nadaje ?

WHEY premium